• C.V.V.O. 2

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 apr.Alcides 2 - CVVO 2 -
    14 apr.Blauw Wit '34 2 - CVVO 23 - 1
    21 apr.CVVO 2 - LTC 20 - 2
  • Poulestanden 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Noordscheschut 222162475324350
    2HZVV 222152572254747
    3Blauw Wit '34 221141656292743
    4The Knickerbockers 221133556322442
    5Groen Geel 32313195042840
    6Urk 32394104752-531
    7ACV 323101125665-931
    8CVVO 22192104360-1729
    9SC Genemuiden 32392124865-1729
    10Heerenveense Boys 22384114253-1128
    11Olympia'28 22382134442226
    12Staphorst 32062124961-1220
    13De Weide 32362154175-3420
    14LTC 22250172571-4615

    Poulestanden 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1CVVO 23300224189
    2Leovardia 232019816
    3V.V. Heeg 23102810-23
    4Delfstrahuizen 23003421-170

    Poulestanden 2 (B1290 Mannen beker reserve 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Flevo Boys 211004043
    2SWZ Boso Sneek 211001013
    3NEC Delfzijl 211001103
    4Alcides 200000000
    5CVVO 200000000
    6ACV 210011100
    7SC Franeker 2100101-10
    8SC Joure 2100104-40

    Poulestanden 2 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1CVVO 2110010193
    2ACV 211009093
    3NEC Delfzijl 211008083
    4Hoogeveen 211009273
    5Zuidhorn 211008263
    6Flevo Boys 211007253
    7Rolder Boys 211006333
    8SC Genemuiden 211004133
    9Harkemase Boys 211004133
    10SC Joure 211003033
    11SWZ Boso Sneek 211006423
    12Groen Geel 311004223
    13Gorecht 311003123
    14vv Sweel 211003123
    15SC Franeker 211003213
    16GAVC 211003213
    17Oranje Nassau 311003213
    18Alcides 211002203
    19Fc. Grootegast 211001103
    20Olympia'28 210012200
    21Gorecht 210011100
    22Balk 2100123-10
    23Broekster Boys 2100123-10
    24HFC '15 2100123-10
    25Drachtster Boys 2100146-20
    26FC Lewenborg 2100124-20
    27Groen Geel 2100113-20
    28FC Klazienaveen 2100113-20
    29Noordscheschut 2100136-30
    30Leeuwarder Zwaluwen 2100114-30
    31VENO 2100114-30
    32DTD 2100103-30
    33d' Olde Veste'54 2100127-50
    34VEV'67 2100128-60
    35Dalen 3100129-70
    36Muntendam 2100108-80
    37ONB 31001110-90
    38Roden 2100109-90

    Poulestanden 2 (B1280 Mannen beker reserve 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NEC Delfzijl 211005053
    2Alcides 211005233
    3SC Franeker 211004133
    4SWZ Boso Sneek 211003033
    5ACV 211003123
    6SC Joure 211003123
    7CVVO 211004313
    8Flevo Boys 211001103
    9Harkemase Boys 210011100
    10SC Genemuiden 2100134-10
    11Gorecht 3100113-20
    12Hoogeveen 2100113-20
    13vv Sweel 2100125-30
    14Zuidhorn 2100114-30
    15Fc. Grootegast 2100103-30
    16Oranje Nassau 3100105-50

    Poulestanden 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Broekster Boys 211007073
    2Drachtster Boys 211005053
    3CVVO 211004133
    4GAVC 211004133
    5DTD 211002023
    6Harkemase Boys 211002023
    7Balk 211003213
    8SC Joure 211003213
    9ONB 311002113
    10SWZ Boso Sneek 211002203
    11Leeuwarder Zwaluwen 211000003
    12SC Franeker 200000000
    13FVC 200000000
    14V.V. Heerenveen 210012200
    15Bergum 210010000
    16Blauw Wit '34 3100123-10
    17Hardegarijp 2100123-10
    18De Griffioen 2100112-10
    19Ropta Boys 2100102-20
    20S.C. Stiens 2100102-20
    21Heerenveense Boys 2100114-30
    22ONS Sneek 2100114-30
    23Blauw Wit '34 4100105-50
    24Bakkeveen 2100107-70
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 apr. 14:30CVVO 2 - Staphorst 3Sportpark De Rien
    5 mei. 14:30CVVO 2 - Blauw Wit '34 2Sportpark De Rien
    12 mei. 15:15Groen Geel 3 - CVVO 2Sportpark Corpus den Hoorn
    19 mei. 14:30CVVO 2 - SC Genemuiden 3Sportpark De Rien
    26 mei. 12:30Olympia'28 2 - CVVO 2Sportpark 't Hoenbroeck
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Blokland, MartijnTeamspeler
    Bouma, RobynTeamspeler
    Dalsheim, BenTeamspeler
    Dijkstra, PiebeTeamspeler
    Heijn, RubenTeamspeler
    Hoekstra, MartenTeamspeler
    Holtrop, VolkenTeamspeler
    Keulen, GerlofTeamspeler
    Leeuwen, Tommy vanTeamspeler
    Plat, JeroenTeamspeler
    Ploeg, Ids Jelle van derTeamspeler
    Postma, TjallingTeamspeler
    Rooi, RutgerTeamspelerDoelverdediger
    Speerstra, EizeTeamspeler
    Visser, DouweTeamspeler
    Visser, HarmenTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Blaauwgeers, MarkTechnische stafAss.-trainer/coach
    Postma, TjallingTechnische stafAss.-trainer/coach
    Visser, DouweOverige stafTeammanager
    Vries, Martin deTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer