• JO13-2 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bergstra, HedzerTechnische stafTrainer/coach
    Fokkema, JoostTechnische stafAss.-trainer/coach
    Hofstra, SimonTechnische stafAss.-trainer/coach
    Span, HendrikTechnische stafAss.-trainer/coach
    Waaijer, JelmerTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 apr. 10:45Tollebeek JO13-1 - CVVO JO13-2Sportpark vv Tollebeek
    28 apr. 08:45VENO JO13-1 - CVVO JO13-2Sportpark "de Benten"
    5 mei. 10:00CVVO JO13-2 - FC Oldemarkt JO13-2Sportpark De Rien
    12 mei. 09:00CVVO JO13-2 - Nagele JO13-1Sportpark De Rien
    19 mei. 09:00Urk JO13-5 - CVVO JO13-2Sportpark De Vormt
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 apr.SJO EBC/Delfstrahuizen JO13-2 - CVVO JO13-24 - 1
    12 apr.CVVO JO13-2 - Heerenveense Boys JO13-31 - 4
    14 apr.CVVO JO13-2 - SC Emmeloord JO13-25 - 0
  • Poulestanden JO13-2 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Creil JO13-11091069115828
    2Ens JO13-1G108206996026
    3Urk JO13-31061346163019
    4VENO JO13-1860231191218
    5Nagele JO13-1840442241812
    6FC Oldemarkt JO13-194054752-512
    7CVVO JO13-283143231110
    8SC Emmeloord JO13-292161453-397
    9VWC JO13-1G82062034-146
    10Flevo Boys JO13-38107947-383
    11VHK JO13-18008487-830

    Poulestanden JO13-2 (0257 Onder 13 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tollebeek JO13-1650127111615
    2VENO JO13-1650125111415
    3Nagele JO13-1540127111612
    4Lemmer vv JO13-15401106412
    5SJO EBC/Delfstrahuizen JO13-25302221489
    6CVVO JO13-24112121114
    7VWC JO13-1G41121519-44
    8Urk JO13-531029543
    9FC Oldemarkt JO13-25104217-153
    10Kraggenburg FC JO13-1G51041533-183
    11SC Emmeloord JO13-26006127-260

    Poulestanden JO13-2 (B3820 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.F. Deinum JO13-111009093
    2Ens JO13-1G11005053
    3Fivel De JO13-2G11005143
    4Heerenveense Boys JO13-311004133
    5Drachtster Boys JO13-311005323
    6ST: Germanicus/CSVC JO13-211004223
    7SC Bolsward JO13-211003123
    8FC Assen JO13-211003213
    9ST Omlandia/GEO JO13-111002113
    10SJO ZVC '14 JO13-111002113
    11De Heracliden JO13-111003303
    12HFC '15 JO13-311002203
    13ST Olyphia/Sport Vereent JO13-100000000
    14Noordster JO13-110013300
    15De Sweach JO13-110012200
    16SJO WNBC '09 JO13-1G100123-10
    17Valthermond JO13-1100112-10
    18ZNC JO13-1100112-10
    19FVC JO13-3100135-20
    20Bargeres JO13-1100124-20
    21ST IJVC/Blauwhuis JO13-1100113-20
    22CVVO JO13-2100114-30
    23SC Scheemda JO13-1100115-40
    24FC Oldemarkt JO13-1100105-50
    25AVC JO13-1100109-90

    Poulestanden JO13-2 (B3810 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Sweach JO13-11100140143
    2Heerenveense Boys JO13-311008083
    3ST IJVC/Blauwhuis JO13-1110010373
    4FC Oldemarkt JO13-111008263
    5ZNC JO13-111007163
    6SC Scheemda JO13-111006153
    7SJO ZVC '14 JO13-111005143
    8Bargeres JO13-111004043
    9HFC '15 JO13-311004043
    10Noordster JO13-111004043
    11AVC JO13-111004133
    12Valthermond JO13-111004133
    13ST Olyphia/Sport Vereent JO13-111005323
    14De Fivel JO13-111004223
    15S.F. Deinum JO13-111002023
    16Ens JO13-1G11004313
    17FC Assen JO13-211003213
    18CVVO JO13-211003213
    19Drachtster Boys JO13-311003213
    20FVC JO13-311003213
    21ST: Germanicus/CSVC JO13-211003213
    22ST Omlandia/GEO JO13-111003213
    23SC Bolsward JO13-211002113
    24SJO WNBC '09 JO13-1G11002203
    25De Heracliden JO13-100000000
    26Vitesse'63 JO13-1G10012200
    27Ruinerwold JO13-1G100134-10
    28ACV JO13-3100123-10
    29Emmen JO13-2100123-10
    30Haren JO13-1100123-10
    31Peize JO13-2100123-10
    32SWZ Boso Sneek JO13-2100123-10
    33VC Trynwalden JO13-2100123-10
    34Leovardia JO13-3100112-10
    35Creil JO13-1100135-20
    36SJO B.T.C. JO13-1100124-20
    37SJO Bergum BCV Combinatie JO13-2100102-20
    38Oeverzwaluwen JO13-1100114-30
    39Pesse JO13-1100114-30
    40HHCombi JO13-1100115-40
    41GRC Groningen JO13-2100104-40
    42ST Hoogeveen/Tiendeveen JO13-2100104-40
    43WVV JO13-3100104-40
    44Groninger Boys JO13-1100116-50
    45Diever-Wapse JO13-1G100128-60
    46Velocitas 1897 JO13-2100117-60
    47QVC JO13-1G1001310-70
    48d' Olde Veste'54 JO13-3100108-80
    49SC Stadspark JO13-11001014-140

    Poulestanden JO13-2 (B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1CVVO JO13-2330014599
    2SJO EBC/Delfstrahuizen JO13-2320113946
    3d' Olde Veste'54 JO13-43012814-61
    4Heerenveense Boys JO13-43012310-71
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bijl, Bauke van derTeamspeler
    Fokkema, JesseTeamspeler
    Leenstra, RowanTeamspeler
    Span, Fokke-HarmTeamspeler
    Veen, Mees van derTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.