• JO15-1 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Boek, Atte-OttoTechnische stafTrainer/coach
    Bothoff, RobertOverige stafTeammanager
    Meijer, TomTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Velde Harsenhorst, Patrick deOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 feb. 10:00CVVO JO15-1 - HZVV JO15-2Sportpark De Rien
    10 mrt. 09:30CVVO JO15-1 - SJO HH'97 JO15-1Sportpark De Rien
    17 mrt. 11:00Olympia'28 JO15-1 - CVVO JO15-1Sportpark 't Hoenbroeck
    24 mrt. 09:30CVVO JO15-1 - Wolvega FC JO15-1GSportpark De Rien
    7 apr. 11:15Alcides JO15-1 - CVVO JO15-1Sportpark Ezinge
    14 apr. 09:30CVVO JO15-1 - FC Meppel JO15-1Sportpark De Rien
    21 apr. 11:30FC Klazienaveen JO15-1 - CVVO JO15-1Sportpark de Planeet
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 feb.HZVV JO15-2 - CVVO JO15-10 - 6
    17 feb.CVVO JO15-1 - Achilles 1894 JO15-11 - 1
  • Poulestanden JO15-1 (0241 Onder 15 competitie (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MSC/Amslod JO15-11311114283434
    2Alcides JO15-112110155223333
    3Wolvega FC JO15-1G1280452242824
    4CVVO JO15-11273234171724
    5Achilles 1894 JO15-1136163123819
    6FC Meppel JO15-1135353332118
    7SJO HH'97 JO15-1114162826213
    8Olympia'28 JO15-1133373329412
    9SVBO JO15-111254918-911
    10Urk JO15-2112361432-189
    11FC Klazienaveen JO15-1122192247-257
    12HZVV JO15-2110110277-750

    Poulestanden JO15-1 (B3610 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GVAV-Rapiditas JO15-1110010283
    2Flevo Boys JO15-211005143
    3Veendam 1894 JO15-111005143
    4FC Ter Apel '96 JO15-111004043
    5MSC/Amslod JO15-111004043
    6V.V. Heerenveen JO15-211004133
    7Achilles 1894 JO15-211003033
    8Be Quick 1887 JO15-111003033
    9Alcides JO15-111004223
    10Be Quick D JO15-111003123
    11LAC Frisia 1883 JO15-111002023
    12vv Winsum JO15-111006513
    13Workum JO15-111006513
    14SJO HH'97 JO15-111004313
    15Drogeham JO15-111003213
    16Flevo Boys JO15-111003213
    17Peize JO15-111002113
    18GRC Groningen JO15-111001013
    19Olympia'28 JO15-111001013
    20LAC Frisia 1883 JO15-211001103
    21Fit Boys JO15-100000000
    22Gieten JO15-100000000
    23SJO Bergum BCV Combinatie JO15-100000000
    24VEV'67 JO15-100000000
    25SC Joure JO15-210011100
    26Be Quick 1887 JO15-2100156-10
    27S.C. Stiens JO15-1100156-10
    28SJO Dalen/DSC JO15-1100134-10
    29Heerenveense Boys JO15-1100123-10
    30ONB JO15-1100123-10
    31Be Quick 1887 JO15-3100112-10
    32CVVO JO15-1100101-10
    33Smilde'94 JO15-1100101-10
    34DZOH JO15-1100124-20
    35Harkemase Boys JO15-1100113-20
    36LSC 1890 JO15-1100102-20
    37SC Bolsward JO15-1100114-30
    38ACV JO15-2100103-30
    39Gorecht JO15-1100103-30
    40DVC Appingedam JO15-1100115-40
    41SJO J.V. Oostenburg JO15-1100115-40
    42HSC JO15-1100104-40
    43SC Rouveen JO15-1100104-40
    44HFC '15 JO15-11001210-80

    Poulestanden JO15-1 (B3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1CVVO JO15-13300231229
    2ST SJO RVC/Langweer JO15-1320110826
    3Balk JO15-13102310-73
    4SWZ Boso Sneek JO15-13003320-170
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Ciuntuc, DylanTeamspeler
    Lemstra, JesseTeamspeler
    Luyendijk, JoeriTeamspeler
    Schoot, JarneTeamspeler
    Vent, Tim deTeamspelerDoelverdediger