• JO19-1 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Nijholt, WouterOverige stafTeammanager
    Schutz, MarcelTechnische stafTrainer/coach
    Visser, WilcoTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 apr. 15:00FC Wolvega JO19-1 - CVVO JO19-1Sportpark Molenwiek
    5 mei. 11:40CVVO JO19-1 - SC Joure JO19-1Sportpark De Rien
    12 mei. 14:30Flevo Boys JO19-1 - CVVO JO19-1Sportpark Ervenbos
    15 mei. 19:00CVVO JO19-1 - Be Quick D JO19-1Sportpark De Rien
    19 mei. 12:00CVVO JO19-1 - SJO Broekster Walden JO19-1Sportpark De Rien
    26 mei. 12:30S.C. Stiens JO19-1 - CVVO JO19-1Sportpark It Gryn
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 apr.Be Quick D JO19-1 - CVVO JO19-14 - 1
    17 apr.CVVO JO19-1 - Leovardia JO19-11 - 0
    21 apr.CVVO JO19-1 - Zeerobben JO19-12 - 2
  • Poulestanden JO19-1 (0221 Onder 19 competitie (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Drachtster Boys JO19-122200292227060
    2SJO Broekster Walden JO19-119122574443038
    3Flevo Boys JO19-1219485354-131
    4Be Quick D JO19-11792662323029
    5FC Wolvega JO19-1208574940929
    6SJO Bergum BCV Combinatie JO19-1198384639727
    7Heerenveense Boys JO19-12081114871-2325
    8CVVO JO19-1187383446-1224
    9Zeerobben JO19-1216694953-424
    10SC Joure JO19-1176473948-922
    11S.C. Stiens JO19-12063113250-1821
    12Leovardia JO19-12254134075-3519
    13Drachten JO19-12043133074-4415

    Poulestanden JO19-1 (B3210 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles 1894 JO19-1110010193
    2LAC Frisia 1883 JO19-111006063
    3Velocitas 1897 JO19-111006063
    4SV Bedum JO19-111006153
    5Drachtster Boys JO19-111006153
    6Gomos JO19-111004043
    7Oldeholtpade JO19-111005233
    8FC Wolvega JO19-111005233
    9Actief JO19-111003033
    10ST Minnertsga/St.Jacob JO19-111005323
    11Twedo JO19-111003123
    12Be Quick 1887 JO19-111002023
    13FC Assen JO19-111004313
    14Akkrum JO19-111003213
    15SJO Broekster Walden JO19-111003213
    16Hoogeveen JO19-111002113
    17Urk JO19-111002113
    18VEV'67 JO19-111001013
    19Musselkanaal JO19-111000003
    20ST Gieten-Eext JO19-100000000
    21Valthermond JO19-110010000
    22SC Scheemda JO19-1100134-10
    23CVVO JO19-1100123-10
    24Leeuwarder Zwaluwen JO19-1100123-10
    25ONS Sneek JO19-1100112-10
    26SJO JVZ JO19-1100112-10
    27Blauw Wit '34 JO19-1100101-10
    28ST IJVC/Blauwhuis JO19-1100135-20
    29SJO Dalen/DSC JO19-1100113-20
    30vv Winsum JO19-1100102-20
    31MSC/Amslod JO19-1100125-30
    32De Weide JO19-1100125-30
    33SV Bedum JO19-2100103-30
    34Hardegarijp JO19-1100104-40
    35SC Franeker JO19-1100116-50
    36ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO19-1100116-50
    37Achilles 1894 JO19-2100106-60
    38SJO Bergum BCV Combinatie JO19-1100106-60
    39WVV JO19-11001110-90

    Poulestanden JO19-1 (B3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1CVVO JO19-13210226167
    2Balk JO19-1321015697
    3SC Joure JO19-23102617-113
    4Oudehaske JO19-13003822-140
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bijl, Lieuwe van derTeamspeler
    Bijlsma, KevinTeamspeler
    Boerstra, MikeTeamspeler
    Boon, JurreTeamspeler
    Schep, JariTeamspeler
    Waaijer, JelmerTeamspeler
    Zwaag, Marrin van derTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.