• JO19-1 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Nijholt, WouterOverige stafTeammanager
    Schutz, MarcelTechnische stafTrainer/coach
    Visser, WilcoTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 mrt. 14:30Drachten JO19-1 - CVVO JO19-1Sportpark De Peppel
    17 mrt. 12:00CVVO JO19-1 - Leovardia JO19-1Sportpark De Rien
    24 mrt. 12:00SJO Bergum BCV Combinatie JO19-1 - CVVO JO19-1Sportpark Het Koningsland
    31 mrt. 12:00CVVO JO19-1 - Drachtster Boys JO19-1Sportpark De Rien
    7 apr. 16:15Heerenveense Boys JO19-1 - CVVO JO19-1Sportpark De Akkers
    14 apr. 12:30Be Quick D JO19-1 - CVVO JO19-1Sportpark Tolhuispark
    21 apr. 12:00CVVO JO19-1 - Zeerobben JO19-1Sportpark De Rien
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 feb.CVVO JO19-1 - SC Joure JO19-1 -
  • Poulestanden JO19-1 (0221 Onder 19 competitie (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Drachtster Boys JO19-113110264135133
    2SJO Broekster Walden JO19-11382351302126
    3FC Wolvega JO19-11263332191321
    4CVVO JO19-1116142525019
    5Zeerobben JO19-1135443427719
    6Leovardia JO19-1155373550-1518
    7SJO Bergum BCV Combinatie JO19-1115242524117
    8SC Joure JO19-1124352939-1015
    9Be Quick D JO19-11041532201213
    10S.C. Stiens JO19-1134182133-1213
    11Flevo Boys JO19-1143472641-1513
    12Drachten JO19-1144192352-2913
    13Heerenveense Boys JO19-1113172145-2410

    Poulestanden JO19-1 (B3210 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles 1894 JO19-1110010193
    2LAC Frisia 1883 JO19-111006063
    3Velocitas 1897 JO19-111006063
    4Drachtster Boys JO19-111006153
    5Gomos JO19-111004043
    6FC Wolvega JO19-111005233
    7Oldeholtpade JO19-111005233
    8Actief JO19-111003033
    9ST Minnertsga/St.Jacob JO19-111005323
    10Be Quick 1887 JO19-111002023
    11FC Assen JO19-111004313
    12Akkrum JO19-111003213
    13Hoogeveen JO19-111002113
    14Urk JO19-111002113
    15VEV'67 JO19-111001013
    16Musselkanaal JO19-111000003
    17ST Gieten-Eext JO19-100000000
    18Leeuwarder Zwaluwen JO19-100000000
    19ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO19-100000000
    20SJO Broekster Walden JO19-100000000
    21SJO Dalen/DSC JO19-100000000
    22SV Bedum JO19-100000000
    23Twedo JO19-100000000
    24Valthermond JO19-110010000
    25SC Scheemda JO19-1100134-10
    26CVVO JO19-1100123-10
    27ONS Sneek JO19-1100112-10
    28SJO JVZ JO19-1100112-10
    29Blauw Wit '34 JO19-1100101-10
    30ST IJVC/Blauwhuis JO19-1100135-20
    31vv Winsum JO19-1100102-20
    32De Weide JO19-1100125-30
    33MSC/Amslod JO19-1100125-30
    34SV Bedum JO19-2100103-30
    35Hardegarijp JO19-1100104-40
    36SC Franeker JO19-1100116-50
    37Achilles 1894 JO19-2100106-60
    38SJO Bergum BCV Combinatie JO19-1100106-60
    39WVV JO19-11001110-90

    Poulestanden JO19-1 (B3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1CVVO JO19-13210226167
    2Balk JO19-1321015697
    3SC Joure JO19-23102617-113
    4Oudehaske JO19-13003822-140
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bijl, Lieuwe van derTeamspeler
    Bijlsma, KevinTeamspeler
    Boerstra, MikeTeamspeler
    Boon, JurreTeamspeler
    Schep, JariTeamspeler
    Waaijer, JelmerTeamspeler
    Zwaag, Marrin van derTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.