• JO8-1 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jaspers Faijer-van Roosmalen, LouiseLokale stafLeider
    Schoot, JarneLokale stafAssistent-trainer
    Weezep, Dennis vanLokale stafLeider
    Wijk, Alex van derLokale stafTrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 apr. 10:00CVVO JO8-1 - SWZ Boso Sneek JO8-1Sportpark De Rien
    17 mei. 18:30Balk JO8-1 - CVVO JO8-1Sportpark De Wilgen
    19 mei. 09:00CVVO JO8-1 - SC Joure JO8-1Sportpark De Rien
    23 mei. 18:30SVM JO8-1 - CVVO JO8-1Sportpark De Punt
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden JO8-1 (0276 Onder 8 competitie (najaar))

    Geen informatie

    Poulestanden JO8-1 (0304 Onder 8 competitie (voorjaar))

    Geen informatie

    Poulestanden JO8-1 (B4560 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SJO WNBC '09 JO8-11100190193
    2V.V. Heerenveen JO8-21100161153
    3FC Meppel JO8-11100173143
    4SC Joure JO8-31100174133
    5ST Glimmen/Yde de Punt JO8-1G1100132113
    6Muntendam JO8-11100121113
    7Drachtster Boys JO8-11100133103
    8Lycurgus JO8-21100111103
    9De Heracliden JO8-11100100103
    10Twedo JO8-1110010193
    11VEV'67 JO8-2110013583
    12QVC JO8-1110012483
    13De Treffer '16 JO8-1G11009273
    14FC Klazienaveen JO8-2110010463
    15Velocitas 1897 JO8-211008353
    16SC Bolsward JO8-111006153
    17Hoogeveen JO8-111005053
    18FC Lewenborg JO8-1110011743
    19Raptim JO8-411009543
    20FC Assen JO8-111008443
    21St.Annaparochie JO8-111006243
    22SJO Feanstars JO8-111008533
    23SC Rouveen JO8-111007433
    24FC Assen JO8-211003033
    25VVS JO8-111003033
    26SC Erica JO8-311008623
    27CVVO JO8-111006423
    28Zuidhorn JO8-211006423
    29Urk JO8-111005323
    30Wykels Hallum JO8-111005323
    31S.V. Haulerwijk JO8-1G11004313
    32Alcides JO8-210106601
    33Meppel FC JO8-2G10106601
    34Zeerobben JO8-110102201
    35Blauw Wit '34 JO8-110102201
    36FC Oldemarkt JO8-2100134-10
    37FC Klazienaveen JO8-3100168-20
    38Actief JO8-2100146-20
    39Gorredijk JO8-1100146-20
    40Blija JO8-1G100135-20
    41V.V. Heerenveen JO8-1100135-20
    42SJO Bergum BCV Combinatie JO8-1100158-30
    43FC Oldemarkt JO8-1100147-30
    44BATO JO8-2100103-30
    45Beilen JO8-1100103-30
    46VEV'67 JO8-11001711-40
    47VIOS (O) JO8-1100159-40
    48Hoogezand JO8-1100148-40
    49Zeerobben JO8-2100126-40
    50GRC Groningen JO8-1100138-50
    51SC Franeker JO8-1100116-50
    52SJO JVZ JO8-1100105-50
    53Twedo JO8-21001410-60
    54FC Assen JO8-3100129-70
    55Zwaagwesteinde JO8-11001513-80
    56SC Joure JO8-41001412-80
    57SVV'04 JO8-11001110-90
    58SJO Bergum BCV Combinatie JO8-21001313-100
    59Groninger Boys JO8-11001111-100
    60Noordpool UFC JO8-11001010-100
    61Zuidhorn JO8-11001213-110
    62SC Scheemda JO8-11001112-110
    63Oosterlittens JO8-21001417-130
    64Hoogeveen JO8-21001317-140
    65Irnsum JO8-21001116-150
    66MSC/Amslod JO8-21001019-190

    Poulestanden JO8-1 (B4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1CVVO JO8-12200322306
    2SJO EBC/Delfstrahuizen JO8-12101720-133
    3Bakhuizen JO8-12002421-170
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bosma, JoepTeamspeler
    Jaspers Faijer, RinseTeamspeler
    Otten, JisseTeamspeler
    Reinstra, JuliusTeamspeler
    Wijk, Niels van derTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.