• DatumThuisUitCompetitiesoortAanvangScheidsrechterVeldBox ThuisBox Uit
    20-09 18:15SJO EBC/Delfstrahuizen JO13-2CVVO JO13-2beker18:15veld 3
    20-09 18:30SJO EBC/Delfstrahuizen JO9-1CVVO JO9-1beker18:30veld 2
    20-09 18:30Workum JO11-4GCVVO JO11-7Mbeker18:30veld 2
    20-09 19:30CVVO JO17-1SJO EBC/Delfstrahuizen JO17-1beker19:30Wal, F. (Feije) van derveld 3
    21-09 19:00ONS Sneek JO15-3CVVO JO15-3beker19:00Tjalsma, T (Tjalling)veld 3
    23-09 08:45Meppel FC JO15-1CVVO JO15-1regulier08:45K. (Kevin) WiltensVeld 5
    23-09 08:45LSC 1890 JO11-2CVVO JO11-2regulier08:45Veld 2
    23-09 09:00CVVO JO11-5SJO RVC JO11-4regulier09:00veld 3
    23-09 09:00NOK JO13-1GCVVO JO13-1regulier09:00veld 1
    23-09 09:00Espel JO11-1GCVVO JO11-4regulier09:00veld 1
    23-09 09:00Flevo Boys JO11-4CVVO JO11-3regulier09:00veld 7C
    23-09 09:30CVVO JO9-2GEmmeloord SC JO9-2Gregulier09:30veld 1
    23-09 09:30CVVO JO15-2VHK JO15-2regulier09:30Keetman, B.G.M. (Ben)veld 4 7 tallen
    23-09 09:30CVVO JO13-3RKO JO13-1Gregulier09:30veld 3
    23-09 09:30CVVO JO13-4GOosterstreek JO13-1regulier09:30veld 2
    23-09 09:30CVVO JO11-1Wolvega FC JO11-1regulier09:30veld 2
    23-09 10:00CVVO VR1Oudehaske VR1regulier10:00veld 1
    23-09 10:10Joure SC JO8-4CVVO JO8-1regulier10:10veld 5
    23-09 10:30ST SJO RVC/Langweer JO17-1CVVO JO17-1regulier10:30 veld 2
    23-09 10:30NOK JO15-1GCVVO JO15-4Gregulier10:30veld 1
    23-09 10:30VWC JO13-1GCVVO JO13-2regulier10:30veld 1
    23-09 10:30Emmeloord SC JO11-4CVVO JO11-7Mregulier10:30Veld 2A34
    23-09 11:10CVVO JO9-3GEns JO9-3Gregulier11:10veld 1
    23-09 11:10CVVO JO17-3Emmeloord SC JO17-3regulier11:10Bokma, J. (Jan)veld 4 7 tallen
    23-09 11:15LSC 1890 JO9-2CVVO JO9-1regulier11:15Veld 2
    23-09 12:00CVVO JO19-2Mildam JO19-1regulier12:00veld 3
    23-09 12:10CVVO JO8-2Joure SC JO8-3regulier12:10veld 1
    23-09 12:30CVVO JO11-6ST IJVC/Blauwhuis JO11-2regulier12:30veld 2
    23-09 13:10CVVO JO17-2Flevo Boys JO17-4regulier13:10veld 4 7 tallen
    23-09 13:20CVVO 3QVC 2regulier13:20veld 1
    23-09 14:00Grootegast Fc. 1CVVO 1regulier14:00A. (Adem) Secerveld 2
    23-09 14:00Gorredijk JO15-3CVVO JO15-3regulier14:00veld 3
    23-09 14:30CVVO 2Urk 3regulier14:30A. (Anand) Mangroelalveld 2
    23-09 14:30CVVO 4Oudega 2regulier14:30veld 3
    29-09 19:30LSC 1890 VR30+1CVVO VR30+1regulier19:30 veld 1
    29-09 20:00CVVO VR30+1Read Swart VR30+1regulier20:00 veld 1
    29-09 20:30SWZ Boso Sneek VR30+1CVVO VR30+1regulier20:30 veld 1
    29-09 21:00CVVO VR30+1Oudehaske VR30+1regulier21:00 veld 1
    30-09 09:00Bant JO9-1CVVO JO9-2Gregulier09:00 veld 2
    30-09 09:00Kuinre JO9-1GCVVO JO9-3Gregulier09:00 veld 1
    30-09 09:00Oudehaske JO17-1CVVO JO17-2regulier09:00Brouwer, F (Feike) veld 1
    30-09 09:00Balk JO11-4CVVO JO11-6regulier09:00veld 3
    30-09 09:30CVVO JO15-1Alcides JO15-1regulier09:30S (Siep) Hoekstraveld 2
    30-09 09:30CVVO JO8-1SC Joure JO8-5Mregulier09:30veld 1
    30-09 09:30CVVO JO9-1SJO EBC/Delfstrahuizen JO9-1regulier09:30veld 1
    30-09 09:30CVVO JO13-1Gorredijk JO13-1regulier09:30veld 3
    30-09 09:30CVVO JO11-3Tonego JO11-1Gregulier09:30veld 4 7 tallen
    30-09 10:00VENO JO13-2CVVO JO13-4Gregulier10:00 veld 2
    30-09 10:00Joure SC JO11-1CVVO JO11-1regulier10:00veld 5
    30-09 10:15Wolvega FC JO13-3CVVO JO13-3regulier10:15 veld 3
    30-09 10:15ST IJVC/Blauwhuis JO11-1CVVO JO11-5regulier10:15 veld 1
    30-09 10:25CVVO JO15-3SJO WTTC JO15-2regulier10:25veld 1
    30-09 10:30Bakhuizen JO8-1CVVO JO8-2regulier10:30veld 2
    30-09 10:30ST Creil-Bant JO15-2GCVVO JO15-2regulier10:30veld 1
    30-09 11:00CVVO JO11-2SWZ Boso Sneek JO11-2regulier11:00veld 3
    30-09 11:00Urk JO17-6CVVO JO17-3regulier11:00Kaptijn, K. (Kees)veld 8
    30-09 11:20CVVO JO13-2Reaal Dronten JO13-1Gregulier11:20veld 4 7 tallen
    30-09 12:00CVVO JO19-1Heerenveense Boys JO19-1regulier12:00J. (Jan) Vonkveld 2
    30-09 12:00CVVO JO17-1Heerenveen JO17-2regulier12:00veld 3
    30-09 12:00SVN'69 VR1CVVO VR1regulier12:00veld 4
    30-09 12:30CVVO JO11-7MFlevo Boys JO11-9regulier12:30veld 1
    30-09 12:30CVVO JO11-4SJO RVC JO11-3regulier12:30veld 1
    30-09 12:45Weide De 3CVVO 2regulier12:45A (Bert) Loof veld 1
    30-09 13:00CVVO JO15-4GWaterpoort Boys JO15-1regulier13:00veld 4 7 tallen
    30-09 14:00Joure SC 4CVVO 3regulier14:00Bakker, S. (Sieger)veld 4
    30-09 14:00Irnsum JO19-1CVVO JO19-2regulier14:00veld 1
    30-09 14:30CVVO 1Griffioen De 1regulier14:30B (Bert) Voldersveld 2
    30-09 14:45Joure SC 6CVVO 4regulier14:45Hof, G.J. (Gerrit)veld 7