• C.V.V.O. 1

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 jan.V.V. Heeg 1 - CVVO 12 - 3
  • Poulestanden CVVO 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Workum 113102135142132
    2Heerenveense Boys 11382335241126
    3SWZ Boso Sneek 11381449262325
    4DWP 11373339231624
    5CVVO 11372434231123
    6SDS 1135621814421
    7SVM 1135532720720
    8Oeverzwaluwen 1135262528-317
    9Scharnegoutum'70 1134542024-417
    10Makkum 1134182434-1013
    11Willemsoord 1133461830-1213
    12Tonego 1132382537-129
    13V.V. Heeg 11321102041-217
    14Oudehaske 11321101546-317

    Poulestanden CVVO 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Flevo Boys 23300231229
    2CVVO 1320112576
    3NOK 131029723
    4EBC 13003031-310
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 feb. 14:30CVVO 1 - Workum 1Sportpark De Rien
    8 feb. 15:00Makkum 1 - CVVO 1Sportpark De Braak
    15 feb. 14:30CVVO 1 - Tonego 1Sportpark De Rien
    7 mrt. 15:00SWZ Boso Sneek 1 - CVVO 1Sportpark vv Sneek Wit-Zwart
    14 mrt. 14:30DWP 1 - CVVO 1Sportpark de Grie
    21 mrt. 14:30CVVO 1 - Heerenveense Boys 1Sportpark De Rien
    28 mrt. 14:30SVM 1 - CVVO 1Sportpark De Punt
    4 apr. 14:30CVVO 1 - Oudehaske 1Sportpark De Rien
    18 apr. 14:30CVVO 1 - V.V. Heeg 1Sportpark De Rien
    25 apr. 14:30Willemsoord 1 - CVVO 1Sportpark De Boschkamp
    9 mei. 14:30CVVO 1 - SDS 1Sportpark De Rien
    16 mei. 14:30Oeverzwaluwen 1 - CVVO 1Sportpark De Sandobbe
    23 mei. 14:30CVVO 1 - Scharnegoutum'70 1Sportpark De Rien
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Berg, Erik van deTeamspeler
    Bouma, RobynTeamspeler
    Bruinsma, RedmerTeamspeler
    Miedema, JornTeamspeler
    Miedema, ThomasTeamspeler
    Rooi, RutgerTeamspelerDoelverdediger
    Schut, LammertTeamspeler
    Siebers, ArjanTeamspeler
    Veenstra, SiegerTeamspeler
    Visser, JelmerTeamspeler
    Visser, LourensTeamspeler
    Visser, StefanTeamspeler
    Vries, Remco deTeamspeler
    Zwaag, Marrin van derTeamspeler
    Zwager, JobTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafKeeperstrainer
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    Dijk, Mark vanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Engwerda, RenéTechnische stafAss.-trainer/coach
    Koehoorn, CorOverige stafTeammanager
    Schaafsma, JordiMedische stafVerzorger
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma (oefen/eigen wedstrijden)

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 feb. 08:45Joure SC JO9-4M - CVVO JO9-6MSportpark de Hege Simmerdyk
    1 feb. 09:00CVVO JO13-1 - Leovardia JO13-1Sportpark De Rien
    1 feb. 09:00CVVO JO11-2 - FC Wolvega JO11-2Sportpark De Rien
    1 feb. 09:00CVVO MO13-1 - FC Wolvega MO13-1Sportpark De Rien
    1 feb. 09:00CVVO JO8-3G - RKO JO8-1Sportpark De Rien
    1 feb. 09:00CVVO JO15-2 - Oudehaske JO15-1Sportpark De Rien
    1 feb. 09:00Bant JO9-1 - CVVO JO9-5Sportpark De Akkers
    1 feb. 09:00SV Bedum JO15-1 - CVVO JO15-1Sportpark Bedum
    1 feb. 09:00ST IJVC/Blauwhuis JO13-1 - CVVO JO13-2Sportpark De Utherne
    1 feb. 09:00Woudsend JO15-1 - CVVO JO15-3Sportpark de Spil
    1 feb. 10:15CVVO JO8-1 - SVM JO8-1Sportpark De Rien
    1 feb. 10:30CVVO JO11-4 - ST IJVC/Blauwhuis JO11-2Sportpark De Rien
    1 feb. 10:30CVVO JO11-5M - Workum JO11-2Sportpark De Rien
    1 feb. 10:30CVVO JO17-2 - FC Meppel JO17-2Sportpark De Rien
    1 feb. 10:30Sleat JO9-1 - CVVO JO9-4GSportpark 't Krudfjild
    1 feb. 11:00Blesse De JO11-1G - CVVO JO11-1Sportpark De Berk
    1 feb. 11:15Flevo Boys JO8-4 - CVVO JO8-2Sportpark Ervenbos
    1 feb. 11:30CVVO JO9-3 - Tonego JO9-1GSportpark De Rien
    1 feb. 11:30Balk JO9-2 - CVVO JO9-2Sportpark De Wilgen
    1 feb. 11:35SC Joure JO9-1 - CVVO JO9-1Sportpark de Hege Simmerdyk
    1 feb. 12:00CVVO JO15-4 - SC Emmeloord JO15-2Sportpark De Rien
    1 feb. 12:00CVVO JO11-3 - Oudehaske JO11-1Sportpark De Rien
    1 feb. 12:00Broekster Boys 2 - CVVO 2Sportpark Damwoude
    1 feb. 12:00Zeerobben JO17-3 - CVVO JO17-3Sportpark Oostersportpark
    1 feb. 12:05CVVO JO17-1 - FC Wolvega JO17-1Sportpark De Rien
    1 feb. 13:45CVVO 3 - d' Olde Veste'54 4Sportpark De Rien
    1 feb. 13:45Heerenveense Boys JO19-2 - CVVO JO19-1Sportpark De Akkers
    1 feb. 14:30CVVO 1 - Workum 1Sportpark De Rien
    1 feb. 15:45Heerenveense Boys 6 - CVVO 4Sportpark De Akkers
    8 feb. 08:30SC Berlikum JO13-1 - CVVO JO13-1Sportpark De Koekoek