• C.V.V.O. 1

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 okt.CVVO 1 - Makkum 11 - 0
    23 okt.CVVO JO7-1 - QVC JO7-18 - 1
    23 okt.Willemsoord 1 - CVVO 13 - 5
  • Poulestanden CVVO 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1vv Sneek Wit Zwart 155001631315
    2Workum 154101221013
    3V.V. Heeg 15311115610
    4CVVO 15311119210
    5SVM 1530215969
    6Oeverzwaluwen 1530214869
    7DWP 15302101009
    8Heerenveense Boys 152127617
    9Oudehaske 1521279-27
    10SDS 1521246-27
    11Scharnegoutum'70 15023210-82
    12Tonego 15014412-81
    13Willemsoord 15014921-121
    14Makkum 15005214-120

    Poulestanden CVVO 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nagele 1321010557
    2CVVO 1320113856
    3NOK 1310279-23
    4Woudsend 13012513-81
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 14:30CVVO 1 - Workum 1Sportpark De Rien
    6 nov. 14:30Oudehaske 1 - CVVO 1Sportpark P. Bultsma
    20 nov. 14:30CVVO 1 - SVM 1Sportpark De Rien
    27 nov. 14:30SDS 1 - CVVO 1Sportpark Skoalleseize
    4 dec. 14:30CVVO 1 - Oeverzwaluwen 1Sportpark De Rien
    11 dec. 14:30V.V. Heeg 1 - CVVO 1Sportpark Heech
    22 jan. 14:30Scharnegoutum'70 1 - CVVO 1Sportpark De Kromme Tille
    29 jan. 14:30CVVO 1 - DWP 1Sportpark De Rien
    5 feb. 15:00Makkum 1 - CVVO 1Sportpark De Braak
    12 feb. 14:30CVVO 1 - vv Sneek Wit Zwart 1Sportpark De Rien
    5 mrt. 14:30SVM 1 - CVVO 1Sportpark De Punt
    12 mrt. 14:30CVVO 1 - Oudehaske 1Sportpark De Rien
    19 mrt. 15:00Workum 1 - CVVO 1Sportpark de Rolpeal
    26 mrt. 14:30CVVO 1 - V.V. Heeg 1Sportpark De Rien
    2 apr. 14:30DWP 1 - CVVO 1Sportpark de Grie
    9 apr. 14:30CVVO 1 - Willemsoord 1Sportpark De Rien
    23 apr. 14:30CVVO 1 - Scharnegoutum'70 1Sportpark De Rien
    30 apr. 14:30Heerenveense Boys 1 - CVVO 1Sportpark De Akkers
    14 mei. 14:30CVVO 1 - SDS 1Sportpark De Rien
    21 mei. 14:30Oeverzwaluwen 1 - CVVO 1Sportpark De Sandobbe
    28 mei. 14:30CVVO 1 - Tonego 1Sportpark De Rien
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berg, Erik van deTeamspeler
    Bijlsma, KevinTeamspeler
    Bouma, RobynTeamspeler
    Burgers, DannyTeamspelerDoelverdediger
    Dijk, Merlijn vanTeamspeler
    Dijkstra, JornTeamspeler
    Loveren, Junior vanTeamspeler
    Miedema, ThomasTeamspeler
    Robert, NinoTeamspeler
    Schut, LammertTeamspeler
    Stremler, WilcoTeamspeler
    Visser, JelmerTeamspeler
    Visser, LourensTeamspeler
    Vries, Remco deTeamspeler
    Zwaag, Marrin van derTeamspeler
    Zwager, JobTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bergstra, TjallingTechnische stafTrainer/coach
    Dijk, Mark vanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Engwerda, RenéTechnische stafAss.-trainer/coach
    Koehoorn, CorOverige stafTeammanager
    Meijer, TomOverige stafMateriaalman

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma (oefen/eigen wedstrijden)

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 okt. 19:30Sleat 35+1 - CVVO 35+1Sportpark De Rien
    29 okt. 20:00CVVO 35+1 - De Walde 35+1Sportpark De Rien
    29 okt. 21:00VVI 35+1 - CVVO 35+1Sportpark De Rien
    29 okt. 21:30CVVO 35+1 - Delfstrahuizen 35+1Sportpark De Rien
    30 okt. 08:45SC Emmeloord JO15-2 - CVVO JO15-2JMSportpark Ervenbos
    30 okt. 08:45WORKUM JO7-2 - CVVO JO7-3Sportpark de Rolpeal
    30 okt. 09:00CVVO JO15-1 - SJO RVLC JO15-1Sportpark De Rien
    30 okt. 09:00CVVO MO15-1 - GAVC MO15-1Sportpark De Rien
    30 okt. 09:00CVVO JO9-1 - ODV JO9-1Sportpark De Rien
    30 okt. 09:00CVVO JO11-1 - SJO RVLC JO11-1Sportpark De Rien
    30 okt. 09:00CVVO JO9-3 - SJO Ens/Kraggenburg JO9-2JMSportpark De Rien
    30 okt. 09:00SC Joure JO17-4 - CVVO JO17-2Sportpark de Hege Simmerdyk
    30 okt. 09:00Akkrum JO11-2 - CVVO JO11-5Sportpark De Meine
    30 okt. 09:00Oeverzwaluwen JO11-1 - CVVO JO11-4Sportpark De Sandobbe
    30 okt. 09:00SC Rouveen JO9-2 - CVVO JO9-5JMSportpark Rouveen
    30 okt. 09:00SVM JO8-1JM - CVVO JO8-3JMSportpark De Punt
    30 okt. 09:00VHK JO9-1 - CVVO JO9-4JMSportpark Monnikenmolen
    30 okt. 09:00OEVERZWALUWEN JO7-1 - CVVO JO7-2Sportpark De Sandobbe
    30 okt. 09:00BAKHUIZEN JO7-1 - CVVO JO7-1Sportpark vv Bakhuizen
    30 okt. 10:00CVVO JO17-1 - Zeerobben JO17-1Sportpark De Rien
    30 okt. 10:00Gorredijk JO8-3 - CVVO JO8-2Sportpark Kortezwaag
    30 okt. 10:15CVVO JO10-1 - Flevo Boys JO10-3Sportpark De Rien
    30 okt. 10:15CVVO JO8-1 - Tollebeek JO8-1Sportpark De Rien
    30 okt. 10:30CVVO JO11-3 - ST IJVC/Blauwhuis JO11-1JMSportpark De Rien
    30 okt. 10:45CVVO JO17-3 - Hielpen JO17-1Sportpark De Rien
    30 okt. 10:45SJO Oudega/HJSC/Heeg JO14-1 - CVVO JO14-1Sportpark Heech
    30 okt. 11:00CVVO JO19-2 - ST SVM/Tonego JO19-2Sportpark De Rien
    30 okt. 11:00fc Harlingen MO17-1 - CVVO MO17-1Sportpark Vierkantsdijk
    30 okt. 11:30CVVO JO13-3 - SJO HUC'21 JO13-1Sportpark De Rien
    30 okt. 12:00CVVO JO19-1 - Gorredijk JO19-1Sportpark De Rien