• C.V.V.O. 3

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 okt.RKO 2 (zat) - CVVO 30 - 1
    16 okt.SC Bolsward 5 - CVVO 32 - 0
  • Poulestanden CVVO 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EBC 153111612410
    2FC Wolvega 3430112579
    3RKO 2 (zat)5302161159
    4DWP 34211151057
    5CVVO 332019726
    6Oudehaske 3420215876
    7Flevo Boys 64202111016
    8SVM 441211112-15
    9Espel 431118624
    10Udiros 210103301
    11Flevo Boys 73003117-160
    12Willemsoord 34004218-160

    Poulestanden CVVO 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1CVVO 311003213
    2Espel 3100123-10

    Poulestanden CVVO 3 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVBO 21100100103
    2Oudehaske 3110010193
    3SC Stadspark 611008083
    4Wykels Hallum 311008173
    5Grijpskerk 511009363
    6Grijpskerk 411007163
    7Be Quick D 511007253
    8S.F. Deinum 311005053
    9FC Wolvega 311006243
    10FC Burgum 411005143
    11HFC '15 511005143
    12Velocitas 1897 511005143
    13Lycurgus 1211005233
    14Scharnegoutum'70 311004133
    15Blauw Wit '34 811003033
    16Damacota 211003033
    17Sleat 211003033
    18FC Klazienaveen 511006423
    19ONS Sneek 311005323
    20Flevo Boys 511004223
    21Udiros 211004223
    22Drogeham 211003123
    23't Fean'58 511003123
    24SVN'69 211003123
    25SC Bolsward 511002023
    26DIO Groningen 211002023
    27DVC Appingedam 411002023
    28The Knickerbockers 1711005413
    29Gorecht 411004313
    30SC Joure 711003213
    31Nagele 211003213
    32Actief 211002113
    33BSVV 311002113
    34GRC Groningen 311002113
    35Bargeres 211001013
    36S.C. Stiens 411001013
    37VAKO 211001013
    38Leeuwarder Zwaluwen 711004403
    39DVC Appingedam 511003303
    40HZVV 811003303
    41Beetgum 211002203
    42SC Rouveen 411001103
    43Rood Zwart Baflo 211001103
    44SVM 411001103
    45ACV 800000000
    46SV Bedum 500000000
    47FC Burgum 500000000
    48Harkema Opeinde 300000000
    49Holwerd 200000000
    50SC Loppersum 300000000
    51LTC 600000000
    52Lycurgus 1400000000
    53NKVV 200000000
    54VEV'67 500000000
    55vv Winsum 400000000
    56SC Franeker 510014400
    57Poolster 310013300
    58Staphorst 810013300
    59Blauw Wit '34 710012200
    60SC Genemuiden 510011100
    61Middelstum 310011100
    62Urk 810011100
    63VVK 5100145-10
    64FC Zuidlaren 3100134-10
    65CVVO 4100123-10
    66RKO 2 (zat)100123-10
    67Achilles 1894 5100112-10
    68HFC '15 3100112-10
    69VAKO 3100112-10
    70BSVV 2100101-10
    71Oostergo 2100101-10
    72VVAK 2100101-10
    73Zwartemeerse Boys 2100146-20
    74SC Bolsward 4100135-20
    75Blue Boys 2100124-20
    76d' Olde Veste'54 5100124-20
    77RWF 4100113-20
    78SC Veenwouden 3100113-20
    79De Weide 4100113-20
    80SV Bedum 6100102-20
    81CVVO 3100102-20
    82Oosterparkers 2100102-20
    83The Knickerbockers 18100125-30
    84Waterpoort Boys 3100114-30
    85Be Quick D 4100103-30
    86ONS Sneek 2100103-30
    87FC Ter Apel '96 2100103-30
    88Waskemeer 4100126-40
    89Amicitia VMC 6100115-40
    90Kollum 4100115-40
    91VVK 6100115-40
    92Holwerd 3100127-50
    93Lions'66 2100105-50
    94Gruno 5100139-60
    95The Knickerbockers 16100117-60
    96Leovardia 6100118-70
    97Amicitia VMC 7100108-80
    98Waskemeer 31001110-90
    99SC Erica 21001010-100
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 okt. 14:00CVVO 3 - Udiros 2Sportpark De Rien
    30 okt. 14:00CVVO 3 - Espel 4Sportpark De Rien
    6 nov. 14:30EBC 1 - CVVO 3Sportpark Op 'e Jister
    13 nov. 14:00CVVO 3 - Oudehaske 3Sportpark De Rien
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dasler, Mick vanTeamspelerMiddenvelder
    Dijkstra, TimTeamspelerMiddenvelder
    Draaisma, JarnoTeamspelerVerdediger
    Feenstra, JariTeamspelerVerdediger
    Gast, Erwin DeTeamspelerAanvaller
    Hamstra, IdsTeamspelerMiddenvelder
    Hamstra, JosTeamspelerVerdediger
    Holtkuile, SilTeamspelerVerdediger
    Keulen, JurrienTeamspelerVerdediger
    Lebbing, bjornTeamspelerVerdediger
    Meilema, RobinTeamspelerVerdediger
    Noske, RamonTeamspelerDoelverdediger
    Pars, PeterTeamspelerAanvaller
    Portijk, JesperTeamspelerMiddenvelder
    Reijken, Derek van derTeamspelerMiddenvelder
    Roelevink, EldertTeamspelerMiddenvelder
    Stremler, AlecTeamspelerVerdediger
    Valk, TimTeamspelerAanvaller
    Vries, Jesse deTeamspelerVerdediger
    Vries, Marcel deTeamspelerAanvaller

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bergraaf, Nathan MarcelOverige stafTeammanager
    Koopmans, KilyanTechnische stafAss.-trainer/coach
    Vries, Marcel deTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer