• C.V.V.O. 4

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 okt.CVVO 4 - SC Joure 72 - 3
    23 okt.CVVO JO7-1 - QVC JO7-18 - 1
    23 okt.CVVO 4 - SC Joure 73 - 1
  • Poulestanden CVVO 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Waterpoort Boys 344002371612
    2CVVO 454011910912
    3SC Bolsward 4430118999
    4Scharnegoutum'70 3430118999
    5Sleat 25302121029
    6FC Wolvega 453021114-39
    7TOP'63 34202131036
    8ONS Sneek 252031521-66
    9VVI 451131319-64
    10HJSC 24103516-113
    11SC Joure 840131014-41
    12SC Joure 75005523-180

    Poulestanden CVVO 4 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1CVVO 411001013
    2Espel 2100101-10

    Poulestanden CVVO 4 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVBO 21100100103
    2Oudehaske 3110010193
    3SC Stadspark 611008083
    4Wykels Hallum 311008173
    5Grijpskerk 511009363
    6Grijpskerk 411007163
    7Be Quick D 511007253
    8S.F. Deinum 311005053
    9FC Wolvega 311006243
    10FC Burgum 411005143
    11HFC '15 511005143
    12Velocitas 1897 511005143
    13Lycurgus 1211005233
    14Scharnegoutum'70 311004133
    15Blauw Wit '34 811003033
    16Damacota 211003033
    17Sleat 211003033
    18FC Klazienaveen 511006423
    19ONS Sneek 311005323
    20Flevo Boys 511004223
    21Udiros 211004223
    22Drogeham 211003123
    23't Fean'58 511003123
    24SVN'69 211003123
    25SC Bolsward 511002023
    26DIO Groningen 211002023
    27DVC Appingedam 411002023
    28The Knickerbockers 1711005413
    29Gorecht 411004313
    30SC Joure 711003213
    31Nagele 211003213
    32Actief 211002113
    33BSVV 311002113
    34GRC Groningen 311002113
    35Bargeres 211001013
    36S.C. Stiens 411001013
    37VAKO 211001013
    38Leeuwarder Zwaluwen 711004403
    39DVC Appingedam 511003303
    40HZVV 811003303
    41Beetgum 211002203
    42SC Rouveen 411001103
    43Rood Zwart Baflo 211001103
    44SVM 411001103
    45ACV 800000000
    46SV Bedum 500000000
    47FC Burgum 500000000
    48Harkema Opeinde 300000000
    49Holwerd 200000000
    50SC Loppersum 300000000
    51LTC 600000000
    52Lycurgus 1400000000
    53NKVV 200000000
    54VEV'67 500000000
    55vv Winsum 400000000
    56SC Franeker 510014400
    57Poolster 310013300
    58Staphorst 810013300
    59Blauw Wit '34 710012200
    60SC Genemuiden 510011100
    61Middelstum 310011100
    62Urk 810011100
    63VVK 5100145-10
    64FC Zuidlaren 3100134-10
    65CVVO 4100123-10
    66RKO 2 (zat)100123-10
    67Achilles 1894 5100112-10
    68HFC '15 3100112-10
    69VAKO 3100112-10
    70BSVV 2100101-10
    71Oostergo 2100101-10
    72VVAK 2100101-10
    73Zwartemeerse Boys 2100146-20
    74SC Bolsward 4100135-20
    75Blue Boys 2100124-20
    76d' Olde Veste'54 5100124-20
    77RWF 4100113-20
    78SC Veenwouden 3100113-20
    79De Weide 4100113-20
    80SV Bedum 6100102-20
    81CVVO 3100102-20
    82Oosterparkers 2100102-20
    83The Knickerbockers 18100125-30
    84Waterpoort Boys 3100114-30
    85Be Quick D 4100103-30
    86ONS Sneek 2100103-30
    87FC Ter Apel '96 2100103-30
    88Waskemeer 4100126-40
    89Amicitia VMC 6100115-40
    90Kollum 4100115-40
    91VVK 6100115-40
    92Holwerd 3100127-50
    93Lions'66 2100105-50
    94Gruno 5100139-60
    95The Knickerbockers 16100117-60
    96Leovardia 6100118-70
    97Amicitia VMC 7100108-80
    98Waskemeer 31001110-90
    99SC Erica 21001010-100
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    6 nov. 14:00CVVO 4 - VVI 4Sportpark De Rien
    20 nov. 14:30SC Joure 8 - CVVO 4Sportpark de Hege Simmerdyk
    27 nov. 14:30CVVO 4 - Sleat 2Sportpark De Rien
    4 dec. 14:30FC Wolvega 4 - CVVO 4Sportpark Molenwiek
    11 dec. 14:30CVVO 4 - SC Bolsward 4Sportpark De Rien
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Algra, DaniëlTeamspeler
    Boltjes, PaulTeamspeler
    Dijkstra, PiebeTeamspeler
    Filipe, MarcoTeamspeler
    Heijn, RubenTeamspeler
    Hoekstra, Sipke MurkTeamspeler
    Holtrop, VolkenTeamspeler
    Hoogeveen, RobTeamspeler
    Keulen, GerlofTeamspeler
    Klijnsma, FrankeTeamspeler
    Koopmans, FrankTeamspeler
    Kuipers, TiemenTeamspeler
    Kuipers, WopkeTeamspeler
    Lemstra, PaulTeamspeler
    Mulder, StevenTeamspeler
    Postma, TjallingTeamspeler
    Verhoeff, MarkTeamspeler
    Zee, Erik van derTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Coehoorn, WybrenTechnische stafAss.-trainer/coach
    Dijkstra, PiebeTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer