• JO15-1 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Boek, Atte-OttoTechnische stafTrainer/coach
    Bothoff, RobertOverige stafTeammanager
    Meijer, TomTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Velde Harsenhorst, Patrick deTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 mei. 09:30CVVO JO15-1 - MSC/Amslod JO15-1Sportpark De Rien
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 mei.CVVO JO15-1 - SVBO JO15-12 - 1
    19 mei.Urk JO15-2 - CVVO JO15-12 - 3
  • Poulestanden CVVO JO15-1 (0241 Onder 15 competitie (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MSC/Amslod JO15-121191177116658
    2Alcides JO15-121190299277257
    3CVVO JO15-121133554332142
    4Wolvega FC JO15-1G21121882493337
    5SJO HH'97 JO15-121102955441132
    6Olympia'28 JO15-12193964372730
    7Achilles 1894 JO15-121921056322429
    8SVBO JO15-1217592548-2326
    9FC Meppel JO15-12164114361-1822
    10FC Klazienaveen JO15-12134143166-3513
    11Urk JO15-22134143079-4913
    12HZVV JO15-221111913142-1293

    Poulestanden CVVO JO15-1 (B3600 Onder 15 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1CVVO JO15-13300231229
    2ST SJO RVC/Langweer JO15-1320110826
    3Balk JO15-13102310-73
    4SWZ Boso Sneek JO15-13003320-170

    Poulestanden CVVO JO15-1 (B3610 Onder 15 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GVAV-Rapiditas JO15-1110010283
    2Gieten JO15-111005053
    3Flevo Boys JO15-211005143
    4Veendam 1894 JO15-111005143
    5MSC/Amslod JO15-111004043
    6FC Ter Apel '96 JO15-111004043
    7V.V. Heerenveen JO15-211004133
    8Achilles 1894 JO15-211003033
    9Be Quick 1887 JO15-111003033
    10Alcides JO15-111004223
    11Be Quick D JO15-111003123
    12LAC Frisia 1883 JO15-111002023
    13VEV'67 JO15-111002023
    14vv Winsum JO15-111006513
    15Workum JO15-111006513
    16SJO HH'97 JO15-111004313
    17Drogeham JO15-111003213
    18Flevo Boys JO15-111003213
    19Peize JO15-111002113
    20GRC Groningen JO15-111001013
    21Olympia'28 JO15-111001013
    22LAC Frisia 1883 JO15-211001103
    23SC Joure JO15-210011100
    24Be Quick 1887 JO15-2100156-10
    25S.C. Stiens JO15-1100156-10
    26SJO Dalen/DSC JO15-1100134-10
    27Heerenveense Boys JO15-1100123-10
    28ONB JO15-1100123-10
    29Be Quick 1887 JO15-3100112-10
    30CVVO JO15-1100101-10
    31Smilde'94 JO15-1100101-10
    32DZOH JO15-1100124-20
    33Harkemase Boys JO15-1100113-20
    34LSC 1890 JO15-1100102-20
    35SJO Bergum BCV Combinatie JO15-1100102-20
    36SC Bolsward JO15-1100114-30
    37ACV JO15-2100103-30
    38Gorecht JO15-1100103-30
    39DVC Appingedam JO15-1100115-40
    40SJO J.V. Oostenburg JO15-1100115-40
    41HSC JO15-1100104-40
    42SC Rouveen JO15-1100104-40
    43Fit Boys JO15-1100105-50
    44HFC '15 JO15-11001210-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Ciuntuc, DylanTeamspeler
    Lemstra, JesseTeamspeler
    Luyendijk, JoeriTeamspeler
    Schoot, JarneTeamspeler
    Vent, Tim deTeamspelerDoelverdediger