• JO15-1 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Koehoorn, PeterTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Kok, JohanOverige stafTeammanager
    Leeuwen, Tommy vanTechnische stafAss.-trainer/coach
    Verhoeff, MarkTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden CVVO JO15-1 (0241 Onder 15 competitie (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SJO Broekster Walden JO15-122210199178263
    2Be Quick D JO15-122141770333743
    3Zeerobben JO15-122141760293143
    4FVC JO15-122122855391638
    5CVVO JO15-122121959491037
    6SJO Bergum BCV Combinatie JO15-1228595143829
    7Buitenpost JO15-12275103243-1126
    8S.C. Stiens JO15-12274114660-1425
    9SC Franeker JO15-12273123653-1724
    10Workum JO15-12273123562-2724
    11Leovardia JO15-12243152895-6715
    12SC Heerenveen MO16-12242162472-4814

    Poulestanden CVVO JO15-1 (B3600 Onder 15 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1V.V. Heerenveen JO15-13210222207
    2Heerenveense Boys JO15-13210133107
    3CVVO JO15-131021020-103
    4Wolvega FC JO15-1G3003424-200
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    Ciuntuc, DylanTeamspelerAanvaller
    Grol, Tymen vanTeamspelerAanvaller
    Kok, JelleTeamspelerVerdediger
    Kuipers, ChristiaanTeamspelerVerdediger
    Lemstra, JesseTeamspelerMiddenvelder
    Visser, Joute PieterTeamspelerMiddenvelder
    Waardenberg, Nick vanTeamspelerVerdediger