• JO17-2 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    Heemstra-de Boer, EstherOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 mei. 19:00CVVO JO17-2 - QVC JO17-1Sportpark De Rien
    25 mei. 12:00CVVO JO17-2 - Oeverzwaluwen JO17-1Sportpark De Rien
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 mei.CVVO JO17-2 - Waterpoort Boys JO17-12 - 3
    11 mei.Oeverzwaluwen JO17-1 - CVVO JO17-25 - 0
  • Poulestanden CVVO JO17-2 (0235 Onder 17 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Walde JO17-1119206195229
    2Oeverzwaluwen JO17-197115885022
    3Waterpoort Boys JO17-11071238102822
    4CVVO JO17-21163249183121
    5ST Mulier/Arum/Stormvogels JO17-11060426121418
    6QVC JO17-1105232925417
    7Balk JO17-2115062428-415
    8SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-2114072234-1212
    9ST IJVC/Blauwhuis JO17-2113172152-3110
    10Woudsend JO17-1102353249-179
    11Makkum JO17-1111371936-176
    12Scharnegoutum'70 JO17-2G1100118106-980

    Poulestanden CVVO JO17-2 (B3400 Onder 17 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1CVVO JO17-23300193169
    2Urk JO17-4320113496
    3ST Creil/Bant JO17-231027613
    4Tollebeek JO17-23003228-260

    Poulestanden CVVO JO17-2 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Be Quick 1887 JO17-41100170173
    2ODV JO17-11100160163
    3Urk JO17-51100141133
    4Noordscheschut JO17-2G1100100103
    5ST Germanicus/CSVC JO17-2110013493
    6EHS'85 JO17-111009093
    7vv Stânfries JO17-1110010373
    8Delfstrahuizen JO17-111009273
    9Twedo JO17-111008173
    10MOVV JO17-111008263
    11SC Bolsward JO17-211006063
    12De Blesse JO17-111008353
    13ST Omlandia/GEO JO17-211006153
    14Alcides JO17-311005053
    15De Lauwers JO17-111006243
    16Noordster JO17-111005143
    17CVVO JO17-211004043
    18Ropta Boys JO17-111004043
    19Farmsum JO17-111005233
    20Be Quick D JO17-211005323
    21SWZ Boso Sneek JO17-211004223
    22FC Zuidlaren JO17-411004223
    23fc Harlingen JO17-111003123
    24Nieuw Buinen JO17-111003123
    25sv Olyphia JO17-111003123
    26De Walde JO17-111003123
    27FC Zuidlaren JO17-211003123
    28Drogeham JO17-111005413
    29Poolster JO17-111004313
    30S.C. Stiens JO17-311004313
    31S.V. Haulerwijk JO17-111003213
    32SJO WNBC '09 JO17-1G11003213
    33Zuidhorn JO17-211003213
    34Drachtster Boys JO17-511002113
    35FC Meppel JO17-211002113
    36WVV JO17-311002113
    37Espel JO17-111001013
    38HHCombi JO17-111001013
    39SC Joure JO17-311001013
    40Giethoorn JO17-111002203
    41NEC Delfzijl JO17-211002203
    42VIOD JO17-1G11000003
    43Blokzijl JO17-110012200
    44ST FC LEO/Kloosterburen JO17-110012200
    45Rottevalle JO17-110010000
    46SC Veenwouden JO17-1100145-10
    47LAC Frisia 1883 JO17-5100134-10
    48Heiligerlee JO17-1100134-10
    49ST Gieten-Eext JO17-3100123-10
    50Helpman JO17-2100123-10
    51Roden JO17-3100123-10
    52Assen FC JO17-3G100112-10
    53Gruno JO17-1100112-10
    54VCG JO17-1100112-10
    55Heerenveense Boys JO17-5100101-10
    56Ruinerwold JO17-1100101-10
    57FC Zuidlaren JO17-3100101-10
    58Minnertsga JO17-1100135-20
    59Beilen JO17-2100124-20
    60Makkum JO17-1100124-20
    61FC Assen JO17-2100113-20
    62DESZ JO17-2100113-20
    63Harkstede JO17-1100113-20
    64ST IJVC/Blauwhuis JO17-1100113-20
    65Oosterlittens JO17-1100113-20
    66ST Glimmen/Yde de Punt JO17-1100125-30
    67Zuidhorn JO17-3100126-40
    68SJS JO17-2100115-40
    69Dokkum JO17-1100104-40
    70SWZ Boso Sneek JO17-3100104-40
    71SJO WTTC JO17-2100138-50
    72vv Winsum JO17-3100116-50
    73ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO17-2100105-50
    74SJO ASVB/Wedde JO17-1100128-60
    75Balk JO17-2100106-60
    76SJO WTTC JO17-11001310-70
    77Akkrum JO17-2100129-70
    78SJO NWVV/Titan JO17-1100118-70
    79Bargeres JO17-2G1001413-90
    80SJO NKvvProtos JO17-1G100109-90
    81DZOH JO17-41001010-100
    82d' Olde Veste'54 JO17-51001114-130
    83Drachtster Boys JO17-41001016-160
    84Helpman JO17-31001017-170

    Poulestanden CVVO JO17-2 (B3420 Onder 17 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HHCombi JO17-111009093
    2De Blesse JO17-111008083
    3ST Omlandia/GEO JO17-211009273
    4EHS'85 JO17-111006063
    5Noordster JO17-111007253
    6Poolster JO17-111007253
    7Zuidhorn JO17-211007253
    8Delfstrahuizen JO17-111005053
    9Espel JO17-111005053
    10Be Quick 1887 JO17-411004043
    11Nieuw Buinen JO17-111006333
    12fc Harlingen JO17-111004133
    13Twedo JO17-111003033
    14vv Stânfries JO17-111003123
    15Giethoorn JO17-111002023
    16De Lauwers JO17-111002023
    17CVVO JO17-211002113
    18VIOD JO17-1G11004403
    19WVV JO17-311001103
    20De Walde JO17-111001103
    21S.V. Haulerwijk JO17-111000003
    22S.C. Stiens JO17-310014400
    23NEC Delfzijl JO17-210011100
    24SC Bolsward JO17-210011100
    25sv Olyphia JO17-110010000
    26SC Joure JO17-3100112-10
    27ODV JO17-1100113-20
    28FC Meppel JO17-2100102-20
    29Ropta Boys JO17-1100102-20
    30FC Zuidlaren JO17-4100136-30
    31Be Quick D JO17-2100114-30
    32Noordscheschut JO17-2G100103-30
    33Drachtster Boys JO17-5100104-40
    34Drogeham JO17-1100127-50
    35MOVV JO17-1100127-50
    36FC Zuidlaren JO17-2100127-50
    37SWZ Boso Sneek JO17-2100105-50
    38Urk JO17-5100105-50
    39ST Germanicus/CSVC JO17-2100106-60
    40Farmsum JO17-1100129-70
    41Alcides JO17-3100108-80
    42SJO WNBC '09 JO17-1G100109-90

    Poulestanden CVVO JO17-2 (0237 Onder 17 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Waterpoort Boys JO17-1870128101821
    2Oeverzwaluwen JO17-1850330161415
    3QVC JO17-185032116515
    4SC Bolsward JO17-395043329415
    5CVVO JO17-282061626-106
    6LSC 1890 JO17-391081445-313

    Poulestanden CVVO JO17-2 (B3470 Onder 17 beker 7e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1fc Harlingen JO17-111006063
    2HHCombi JO17-111004223
    3Be Quick 1887 JO17-411004313
    4Espel JO17-111002113
    5Delfstrahuizen JO17-111001013
    6ST Omlandia/GEO JO17-2100134-10
    7De Blesse JO17-1100112-10
    8CVVO JO17-2100101-10
    9Twedo JO17-1100124-20
    10De Walde JO17-1100106-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Dijkstra, GjaltTeamspeler
    Heemstra, DaniëlTeamspeler
    Meulen, Sem van derTeamspeler
    Veen, Jesper van derTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.