• DatumThuisUitCompetitiesoortAanvangScheidsrechterVeldBox ThuisBox Uit
    26-09 08:45d' Olde Veste'54 JO8-2CVVO JO8-1regulier08:45Veld 318
    26-09 08:55d' Olde Veste'54 JO11-2CVVO JO11-3regulier08:55Veld 268
    26-09 09:00CVVO JO8-3GTonego JO8-1regulier09:00veld 5
    26-09 09:00CVVO JO9-1V.V. Heerenveen JO9-2regulier09:00veld 5
    26-09 09:00CVVO JO13-1Flevo Boys JO13-2regulier09:00Afgeschermdveld 2
    26-09 09:00CVVO JO17-4Lemmer vv JO17-1regulier09:00G. (Gerlof) Jongstraveld 3
    26-09 09:00CVVO JO11-1Flevo Boys JO11-2regulier09:00E. (Eldert) Roelevinkveld 4
    26-09 09:00CVVO JO11-5SSA Creil-Bant JO11-2regulier09:00H.J. (Hilbrand) Lemstraveld 4
    26-09 09:00ONS Sneek JO11-1CVVO JO11-2Gregulier09:00L. (Lennard) ten Napelveld 1--
    26-09 09:00ST SVM/Tonego MO13-1CVVO MO13-1regulier09:00Afgeschermdveld 1
    26-09 09:00Balk JO9-2CVVO JO9-4Gregulier09:00veld 3
    26-09 09:00BAKHUIZEN JO7-1CVVO JO7-1ZWH09:00
    26-09 09:00BALK JO7-1CVVO JO7-2ZWH09:00
    26-09 09:30CVVO JO173-GUnicum JO17-4regulier09:30J. (Jan) Bokmaveld 1
    26-09 09:30Havelte JO13-1GCVVO JO13-4regulier09:30veld 3B
    26-09 09:45Urk JO11-2CVVO JO11-4regulier09:45J. (Jan) Eertinkveld 41920
    26-09 10:15CVVO JO9-3GEmmeloord SC JO9-2Gregulier10:15veld 5
    26-09 10:15GAVC MO13-1CVVO MO13-2regulier10:15AfgeschermdVeld 112
    26-09 10:15CVVO JO7-3HIELPEN JO7-1ZWH10:15--
    26-09 10:30CVVO JO13-2GFC Wolvega JO13-2regulier10:30veld 4
    26-09 10:30CVVO JO17-1SC Bolsward JO17-1regulier10:30J. (Jurjen) Agricolaveld 2
    26-09 10:30SC Rouveen JO15-1CVVO JO15-1regulier10:30C. (Carlo) Dunnikveld 1
    26-09 10:30Read Swart JO13-1GCVVO JO13-3regulier10:30M. (Mees) BruijstensVeld 2 achterBox C ThuisBox C Gast
    26-09 10:45CVVO JO15-2SC Joure JO15-3regulier10:45Afgeschermdveld 3
    26-09 11:00V.V. Heerenveen JO8-3CVVO JO8-2regulier11:00AAL--
    26-09 11:15CVVO JO9-2GSVM JO9-1Gregulier11:15veld 5
    26-09 12:00CVVO JO17-2Heerenveense Boys JO17-3regulier12:00J. (Johan) Kokveld 4
    26-09 12:00CVVO JO19-1LSC 1890 JO19-1regulier12:00H. (Harmen) Stremlerveld 1
    26-09 14:30CVVOScharnegoutum'70regulier14:30Afgeschermdveld 2
    26-09 14:30CVVO 4Oldeholtpade 2regulier14:30J. (Jeroen) Listveld 1
    26-09 14:30CVVO 5EBC 1regulier14:30W. (Wiebe) Amelsveld 3
    26-09 14:45Balk 2CVVO 2regulier14:45J (Jan) van Zutphenveld 1
    03-10 08:30Heerenveense Boys JO9-1CVVO JO9-1regulier08:30B-veld--
    03-10 09:00CVVO JO8-2Heerenveense Boys JO8-2Gregulier09:00veld 5
    03-10 09:00CVVO JO11-2GSC Bolsward JO11-1regulier09:00veld 4
    03-10 09:00CVVO JO15-1SJO JVZ JO15-2regulier09:00veld 2
    03-10 09:00CVVO MO13-1GAVC MO13-1regulier09:00veld 4
    03-10 09:00SJO Ens/Kraggenburg, JO11-2GCVVO JO11-5regulier09:00veld 2
    03-10 09:00SJO RVLC JO9-1CVVO JO9-2Gregulier09:00veld 1
    03-10 09:00vv Steenwijk JO8-2CVVO JO8-3Gregulier09:00veld 2
    03-10 09:00NOK JO7-1CVVO JO7-1ZWH09:00
    03-10 09:45Urk JO11-1CVVO JO11-1regulier09:45R.T. (Randy) Jeliesveld 40102
    03-10 10:00Flevo Boys JO9-4CVVO JO9-4Gregulier10:00veld 7A-Flevo Boys
    03-10 10:15CVVO JO8-1Wolvega FC JO8-2Gregulier10:15veld 5
    03-10 10:15SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-1CVVO JO19-1regulier10:15B. (Bart) Oordveld 1
    03-10 10:15CVVO JO7-1BALK JO7-1ZWH10:15--
    03-10 10:30CVVO JO13-4Willemsoord JO13-1Gregulier10:30veld 4
    03-10 10:30CVVO MO13-2Irnsum MO13-1regulier10:30veld 4
    03-10 10:30RKO JO17-1CVVO JO173-Gregulier10:30veld 2
    03-10 11:00Tollebeek JO17-1CVVO JO17-2regulier11:00veld 1
    03-10 11:00Tollebeek JO9-1GCVVO JO9-3Gregulier11:00veld 3
    03-10 11:30Aengwirden JO13-1CVVO JO13-3regulier11:30veld 1
    03-10 11:30SJO RVLC JO15-3CVVO JO15-2regulier11:30veld 1
    03-10 11:30De Sweach JO13-1CVVO JO13-2Gregulier11:30veld 1
    03-10 12:00CVVO JO11-4V.V. Heerenveen JO11-3regulier12:00veld 4
    03-10 12:00CVVO JO11-3V.V. Heerenveen JO11-2regulier12:00veld 4
    03-10 12:00Gorredijk JO13-1CVVO JO13-1regulier12:00veld 1
    03-10 12:00d' Olde Veste'54 JO17-4CVVO JO17-4regulier12:00veld 5
    03-10 12:30MSC/Amslod 5CVVO 4regulier12:30veld 7 MSC
    03-10 13:00CVVO 3SC Bolsward 5regulier13:00veld 1
    03-10 14:00SC Joure 8CVVO 5regulier14:00J. (Jan) DijkstraVeld FK05K07
    03-10 14:30CVVO 2SC Joure 2regulier14:30A (Age) Albadaveld 2
    03-10 14:30WillemsoordCVVOregulier14:30M. (Michiel) Tramperveld 1
    03-10 14:30LAC Frisia 1883 JO17-2CVVO JO17-1regulier14:30veld A
    09-10 19:30CVVO 35+2SC Joure 35+1regulier19:30veld 2
    09-10 19:30Renado 35+1CVVO 35+1regulier19:30veld 1
    09-10 20:00CVVO 35+1NOK 35+2regulier20:00veld 1
    09-10 20:30Lemmer vv 35+1CVVO 35+2regulier20:30veld 2
    09-10 21:00CVVO 35+2Renado 35+3regulier21:00veld 2
    09-10 21:00Sleat 35+1CVVO 35+1regulier21:00veld 1
    09-10 21:30CVVO 35+1Delfstrahuizen 35+1regulier21:30veld 1
    09-10 21:30Renado 35+2CVVO 35+2regulier21:30veld 2
    10-10 09:00BAKHUIZEN JO7-1CVVO JO7-2ZWH09:00
    10-10 10:15CVVO JO7-1OEVERZWALUWEN JO7-1ZWH10:15--