• DatumThuisUitCompetitiesoortAanvangScheidsrechterVeldBox ThuisBox Uit
    16-11 08:45Alcides JO8-1CVVO JO8-2regulier08:45Alcides veld 2
    16-11 08:45FC Wolvega JO15-3CVVO JO15-3regulier08:45J.B.B. (Joost) Roelesveld 2
    16-11 08:45FC Wolvega JO8-1CVVO JO8-1regulier08:45 veld 1
    16-11 09:00CVVO MO13-1Urk MO13-2regulier09:00veld 2
    16-11 09:00CVVO JO13-1SJO WIJC JO13-1regulier09:00veld 1
    16-11 09:00CVVO JO9-1SC Joure JO9-2regulier09:00veld 4
    16-11 09:00CVVO JO17-3SJO J.V. Oostenburg JO17-1regulier09:00veld 3
    16-11 09:00CVVO JO11-2SJO RVLC JO11-1regulier09:00veld 4
    16-11 09:00CVVO JO8-3Gvv Nijland JO8-1regulier09:00veld 2
    16-11 09:00Hielpen JO11-1CVVO JO11-4regulier09:00veld 1
    16-11 09:00Delfstrahuizen JO9-1CVVO JO9-4Gregulier09:00veld 1
    16-11 09:00CVVO JO7-2CVVO JO7-1ZWH09:00veld 4 --
    16-11 09:30Tonego JO15-1GCVVO JO15-4regulier09:30 veld 2
    16-11 10:00vv Nijland JO11-1CVVO JO11-3regulier10:00veld 2
    16-11 10:00Urk JO13-7CVVO JO13-3regulier10:00A. (Alie Rika) Brands-Hakvoort veld 71609
    16-11 10:15CVVO JO9-2Tollebeek JO9-1Gregulier10:15veld 4
    16-11 10:15CVVO JO9-3GAVC JO9-1regulier10:15veld 4
    16-11 10:30CVVO JO15-1SC Genemuiden JO15-1regulier10:30veld 1
    16-11 10:30CVVO JO11-5MSWZ Boso Sneek JO11-2regulier10:30veld 2
    16-11 10:30DESZ JO13-2CVVO JO13-2regulier10:30T. (Teun) Grootenhuisveld 1--
    16-11 12:00CVVO JO11-1SC Bolsward JO11-2regulier12:00veld 4
    16-11 12:00Scharnegoutum'70 JO17-1CVVO JO17-2regulier12:00veld 2
    16-11 12:15CVVO JO19-1ST NOK/Bakhuizen JO19-1regulier12:15veld 1
    16-11 12:30Flevo Boys JO17-2CVVO JO17-1regulier12:30R. (Reiny) Grieminkveld 2
    16-11 14:30CVVO 4QVC 4regulier14:30veld 1
    16-11 14:30CVVO 2SC Joure 2beker14:30R (Roel) Dijkstraveld 1
    20-11 18:45Makkum JO11-1CVVO JO11-1regulier18:45veld 3
    23-11 09:00CVVO JO17-2ONS Sneek JO17-2regulier09:00veld 1
    23-11 09:00CVVO JO9-5Balk JO9-3regulier09:00veld 4
    23-11 09:00CVVO JO8-3GSWZ Boso Sneek JO8-4regulier09:00veld 4
    23-11 09:00CVVO JO11-4NOK JO11-1Gregulier09:00veld 4
    23-11 09:00Oudehaske JO15-1CVVO JO15-2regulier09:00MJC (Minne) Dooper veld 2
    23-11 09:00Delfstrahuizen JO11-2GCVVO JO11-5Mregulier09:00veld 1
    23-11 09:00LEMMER JO7-1CVVO JO7-2ZWH09:00
    23-11 09:30De Blesse JO8-1CVVO JO8-1regulier09:30Sportpark De Berk veld 1
    23-11 09:45V.V. Heerenveen JO9-3CVVO JO9-1regulier09:45 veld 4
    23-11 10:00CVVO JO15-3ST Creil-Bant JO15-3regulier10:00veld 3
    23-11 10:00SJO Ens/Kraggenburg JO9-1CVVO JO9-2regulier10:00veld 1
    23-11 10:15CVVO JO9-4GEBC JO9-1regulier10:15veld 4
    23-11 10:15Wolvega FC JO15-1GCVVO JO15-1regulier10:15veld 2
    23-11 10:15NOK JO7-1CVVO JO7-1ZWH10:15
    23-11 10:15HIELPEN JO7-2CVVO JO7-3ZWH10:15
    23-11 10:30FC Oldemarkt MO13-1CVVO MO13-1regulier10:30veld 1
    23-11 10:45CVVO JO11-3ST IJVC/Blauwhuis JO11-2regulier10:45veld 4
    23-11 10:45LSC 1890 JO9-3CVVO JO9-3regulier10:45Veld 2
    23-11 11:00CVVO JO13-2FC Wolvega JO13-2regulier11:00veld 1
    23-11 11:00VHK JO13-1CVVO JO13-1regulier11:00 veld 2
    23-11 11:30CVVO JO13-3Urk JO13-6regulier11:30veld 4
    23-11 12:00CVVO JO15-4Woudsend JO15-1regulier12:00veld 3
    23-11 12:00CVVO JO17-1Workum JO17-1regulier12:00J.H. (Jan Henk) Kokveld 2
    23-11 12:00De Sweach JO19-1CVVO JO19-1regulier12:00veld 2
    23-11 12:15FC Burgum 2CVVO 2regulier12:15H. (Henk) v/d Veerveld 5
    23-11 13:30CVVO 3SSA Creil-Bant 3regulier13:30veld 1
    23-11 14:30CVVO 1SVM 1regulier14:30A.A. (Guus) van Ekelenburgveld 2
    23-11 14:30Oudega 1CVVO 4regulier14:30 veld 1