Datum | Thuis | Uit | Competitiesoort | Aanvang | Scheidsrechter | Veld | Box Thuis | Box Uit | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
30-03 08:45 | CVVO JO9 | CVVO JO10 | selectie | 08:45 | veld 1 - A - veld | |||||
30-03 09:00 | Noordscheschut JO13-1 | CVVO JO13-1JM | beker | 09:00 | S.H. (Steven) Bisschop | veld 2 | ||||
30-03 10:00 | CVVO JO7-1 | BALK JO7-2 | ZWH | 10:00 | veld 5 - F - veld | |||||
30-03 10:00 | CVVO JO7-2 | OEVERZWALUWEN JO7-1 | ZWH | 10:00 | veld 5 - F - veld | |||||
30-03 11:00 | VWC JO17-1 | CVVO JO17-2 | regulier | 11:00 | W.J.P. (Wilten) Raap | veld 1 | ||||
30-03 11:00 | VV Sneek Wit Zwart MO17-1 | CVVO MO17-1 | regulier | 11:00 | E.R. (Erik) Silvius | veld 1 | ||||
30-03 12:30 | SC Joure 3 | CVVO 2 | regulier | 12:30 | T. (Tom) Roskam | veld C | K3 | K4 | ||
30-03 13:00 | CVVO 5 | EBC 1 | regulier | 13:00 | veld 1 - A - veld | |||||
30-03 14:30 | SC Joure 1 | CVVO 1 | regulier | 14:30 | F.K. (Folkert) Atema | Veld A | K1 | K2 | ||
30-03 14:30 | SC Emmeloord JO19-1 | CVVO JO19-1 | regulier | 14:30 | W. (Wilco) Tiek | veld 1-SC Emmeloord | TH - Thuis | GA - Gasten | ||
30-03 15:00 | Alcides 5 | CVVO 4 | regulier | 15:00 | Afgeschermd | veld 3 Alcides | ||||
04-04 19:00 | CVVO JO15-2 | TOP'63 JO15-1 | regulier | 19:00 | veld 3 - C - veld | |||||
04-04 19:30 | RKO JO17-1JM | CVVO JO17-1 | regulier | 19:30 | veld 1 | |||||
05-04 19:30 | CVVO 35+1 | Balk 35+1 | regulier | 19:30 | veld 1 B | |||||
05-04 19:30 | FC Wolvega 35+1 | CVVO 35+2 | regulier | 19:30 | veld 1 A - A - veld | |||||
05-04 20:00 | CVVO 35+2 | Delfstrahuizen 35+1 | regulier | 20:00 | veld 1 A - A - veld | |||||
05-04 20:30 | Woudsend 35+1 | CVVO 35+1 | regulier | 20:30 | veld 1 B | |||||
05-04 21:00 | CVVO 35+1 | VVI 35+1 | regulier | 21:00 | veld 1 B | |||||
05-04 21:00 | Lemmer vv 35+1 | CVVO 35+2 | regulier | 21:00 | veld 1 A - A - veld | |||||
05-04 21:30 | CVVO 35+2 | VWC 35+1 | regulier | 21:30 | veld 1 A - A - veld | |||||
05-04 21:30 | Renado 35+1 | CVVO 35+1 | regulier | 21:30 | veld 1 A | |||||
06-04 08:30 | Urk JO11-8 | CVVO JO11-2 | regulier | 08:30 | veld 4 A | 09 | 10 | |||
06-04 09:00 | CVVO MO11-2 | SJO Oudega/HJSC/Heeg MO11-1 | regulier | 09:00 | veld 4 B - D - veld | |||||
06-04 09:00 | CVVO MO8-1 | SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-3 | regulier | 09:00 | veld 4 A2 - D - veld | |||||
06-04 09:00 | CVVO JO9-2 | VENO, JO9-1JM | regulier | 09:00 | veld 4 A1 - D - veld | |||||
06-04 09:00 | CVVO JO11-3 | V.V. Heerenveen JO11-3 | regulier | 09:00 | veld 5 A - F - veld | |||||
06-04 09:00 | Langezwaag JO15-1 | CVVO JO15-2 | regulier | 09:00 | veld 2 | |||||
06-04 09:00 | V.V. Heerenveen JO8-4 | CVVO JO8-2 | regulier | 09:00 | veld 1 B2 - Hoofdveld/Geen trainingen! | |||||
06-04 09:00 | Tonego JO8-1 | CVVO JO8-1 | regulier | 09:00 | veld 1 A1 | |||||
06-04 09:00 | VWC JO11-1JM | CVVO MO11-1 | regulier | 09:00 | veld 2 B | |||||
06-04 09:00 | Woudsend JO10-1 | CVVO JO10-2 | regulier | 09:00 | veld 1 A2 | |||||
06-04 09:30 | Nieuw Roden JO14-1 | CVVO JO14-1 | regulier | 09:30 | veld 1 | |||||
06-04 10:00 | CVVO MO13-1 | Zeerobben JO13-2 | regulier | 10:00 | veld 1 - A - veld | |||||
06-04 10:00 | CVVO JO15-1JM | V.V. Heerenveen JO15-2 | regulier | 10:00 | veld 2 - B - veld | |||||
06-04 10:00 | CVVO JO8-4JM | RKO JO8-1JM | regulier | 10:00 | veld 4 A2 - D - veld | |||||
06-04 10:00 | CVVO JO9-3JM | EBC JO9-1 | regulier | 10:00 | veld 4 A1 - D - veld | |||||
06-04 10:00 | CVVO JO7-1 | BALK JO7-1 | ZWH | 10:00 | veld 3 - C - veld | |||||
06-04 10:25 | SC Joure JO9-1 | CVVO JO9-1 | regulier | 10:25 | veld D B2 | K15 | K16 | |||
06-04 10:30 | CVVO JO10-1 | Tonego JO10-1 | regulier | 10:30 | veld 4 B1 - D - veld | |||||
06-04 10:30 | CVVO JO10-3 | SJO RVLC JO10-2 | regulier | 10:30 | veld 4 B2 - D - veld | |||||
06-04 10:30 | SC Genemuiden JO13-3 | CVVO JO13-4JM | regulier | 10:30 | veld 3 | |||||
06-04 11:00 | CVVO JO8-3JM | SC Emmeloord JO8-2 | regulier | 11:00 | veld 4 A1 - D - veld | |||||
06-04 11:30 | CVVO JO13-2 | QVC JO13-1 | regulier | 11:30 | veld 1 - A - veld | |||||
06-04 11:30 | Olympia'28 MO17-1 | CVVO MO17-1 | regulier | 11:30 | veld 4 | |||||
06-04 11:45 | CVVO JO11-1 | SVM JO11-1JM | regulier | 11:45 | veld 4 B - D - veld | |||||
06-04 12:00 | CVVO JO19-1 | VHK JO19-1 | regulier | 12:00 | veld 2 - B - veld | |||||
06-04 12:15 | Sleat 2 | CVVO 5 | regulier | 12:15 | veld 1 | |||||
06-04 12:25 | Flevo Boys JO17-2 | CVVO JO17-1 | regulier | 12:25 | veld 1-FB | |||||
06-04 13:30 | LSC 1890 MO20-1 | CVVO MO20-1 (9-tal) | regulier | 13:30 | Veld 2 | |||||
06-04 14:15 | CVVO 4 | Creil-Bant 5 | regulier | 14:15 | veld 1 - A - veld | |||||
06-04 14:30 | CVVO 3 | Tzummarum 2 | regulier | 14:30 | veld 2 - B - veld | |||||
06-04 14:30 | QVC 1 | CVVO 1 | regulier | 14:30 | A. (Arjan) Haarsma | veld 1 | ||||
10-04 19:00 | Creil-Bant JO17-1 | CVVO JO17-1 | regulier | 19:00 | veld 1 | |||||
11-04 19:30 | CVVO JO15-2 | Heerenveense Boys JO15-3 | regulier | 19:30 | veld 1 - A - veld |