• DatumThuisUitCompetitiesoortAanvangScheidsrechterVeldBox ThuisBox Uit
    23-02 19:30RKO 1CVVO 2Oefenwedstrijd19:30veld 1
    24-02 10:30Creil-Bant JO11-1JMCVVO MO11-1regulier10:30veld 2 A
    24-02 10:30CVVO JO13-3LAC Frisia 1883 JO13-2Oefenwedstrijd10:30Schouten, J. (Jessin)veld 2 - B - veld
    24-02 11:30CVVO JO11-1RKO JO11-1JMregulier11:30J. (Jens) Wiersmaveld 4 B - D - veld
    24-02 13:00CVVO 5Sleat 2regulier13:00Afgeschermdveld 1 - A - veld
    24-02 14:30Creil-Bant 5CVVO 4regulier14:30veld 1
    02-03 08:30Heerenveense Boys JO11-3CVVO JO11-2regulier08:30veld 3 A - PUPILLENVELD
    02-03 09:00CVVO JO10-1Nieuweschoot JO10-1regulier09:00veld 4 A2 - D - veld
    02-03 09:00CVVO MO13-1Woudsend JO13-1regulier09:00veld 2 - B - veld
    02-03 09:00CVVO JO19-1d' Olde Veste'54 JO19-2regulier09:00veld 1 - A - veld
    02-03 09:00CVVO JO17-1DWP JO17-1regulier09:00veld 3 - C - veld
    02-03 09:00CVVO JO11-3Urk JO11-6regulier09:00veld 4 B - D - veld
    02-03 09:00CVVO JO9-2Tollebeek JO9-1JMregulier09:00veld 4 A1 - D - veld
    02-03 09:00SJO Ens/Kraggenburg JO13-1JMCVVO JO13-2regulier09:00veld 2
    02-03 09:00SC Bolsward JO13-1CVVO JO13-1JMregulier09:00veld C Hoofdveld
    02-03 09:00Woudsend JO8-1CVVO JO8-1regulier09:00veld 1 A2
    02-03 09:00Tollebeek JO11-1CVVO MO11-1regulier09:00veld 2 A
    02-03 10:00EBC JO9-1CVVO JO9-3JMregulier10:00veld 1 A1
    02-03 10:00Olympia'28 JO15-1CVVO JO15-1JMregulier10:00veld 2
    02-03 10:15CVVO JO8-2Joure SC JO8-2JMregulier10:15veld 4 A1 - D - veld
    02-03 10:15CVVO JO9-1SC Emmeloord JO9-1regulier10:15veld 4 A2 - D - veld
    02-03 10:30CVVO JO11-1Delfstrahuizen JO11-1regulier10:30veld 4 B - D - veld
    02-03 10:30CVVO JO13-3Drachtster Boys JO13-2regulier10:30veld 2 - B - veld
    02-03 10:30QVC JO10-1CVVO JO10-2regulier10:30veld 2 B1
    02-03 10:30Tollebeek JO8-1CVVO JO8-3JMregulier10:30veld 3 A1
    02-03 10:30Creil-Bant JO13-1JMCVVO JO13-4JMregulier10:30veld 2
    02-03 10:45SC Franeker MO11-1CVVO MO11-2regulier10:45veld C A
    02-03 11:00CVVO JO17-2ST SVN'69/Oranje Zwart JO17-1regulier11:00veld 3 - C - veld
    02-03 11:00DWP JO19-1CVVO JO19-2regulier11:00veld 1
    02-03 11:15CVVO JO14-1Zwaagwesteinde JO14-1regulier11:15veld 1 - A - veld
    02-03 11:30CVVO MO8-1CVVO JO8-4JMregulier11:30veld 4 A2 - D - veld
    02-03 11:30CVVO JO10-3Flevo Boys JO10-5regulier11:30veld 4 A1 - D - veld
    02-03 11:45SJO AVC/Tzummarum MO20-1CVVO MO20-1 (9-tal)regulier11:45veld 2
    02-03 12:00CVVO 2Makkum 2regulier12:00veld 2 - B - veld
    02-03 12:15FC Wolvega JO15-3CVVO JO15-2regulier12:15veld C
    02-03 12:30Waterpoort Boys 4CVVO 5regulier12:30veld 2
    02-03 12:45Leeuwarder Zwaluwen 7CVVO 3regulier12:45LWZ veld 4
    02-03 13:30Urk MO17-1CVVO MO17-1regulier13:30T. (Thijs) van Urkveld 22324
    02-03 14:30CVVO 1Waterpoort Boys 1regulier14:30A (Age) Albadaveld 2 - B - veld
    02-03 14:45Flevo Boys 9CVVO 4regulier14:45veld 4-FB