• DatumThuisUitCompetitiesoortAanvangScheidsrechterVeldBox ThuisBox Uit
    18-04 19:30CVVO MO20-1 (9-tal)LSC 1890 MO20-1regulier19:30veld 1 - A - veld
    19-04 19:30CVVO 35+2VWC 35+1regulier19:30veld 1 A
    19-04 19:30Renado 35+1CVVO 35+1regulier19:30veld 1 A - A - veld
    19-04 19:30LSC 1890 VR30+1CVVO VR30+1regulier19:30veld 1 B
    19-04 20:00CVVO 35+1VVI 35+1regulier20:00veld 1 A - A - veld
    19-04 20:00CVVO VR30+1VVI VR30+1regulier20:00veld 1 A
    19-04 20:00Lemmer vv 35+1CVVO 35+2regulier20:00veld 1 B
    19-04 20:30CVVO 35+2FC Wolvega 35+1regulier20:30veld 1 B
    19-04 20:30Aengwirden VR30+1CVVO VR30+1regulier20:30veld 1 A
    19-04 21:00Balk 35+1CVVO 35+1regulier21:00veld 1 A - A - veld
    19-04 21:30CVVO 35+1Woudsend 35+1regulier21:30veld 1 A - A - veld
    19-04 21:30Delfstrahuizen 35+1CVVO 35+2regulier21:30veld 1 B
    20-04 08:30Oldeholtpade JO8-1CVVO JO8-2regulier08:30veld 2 A1
    20-04 08:30Ruinerwold JO9-1CVVO JO9-1regulier08:30veld 2 A1
    20-04 08:30Urk MO11-1CVVO MO11-2regulier08:30M. (Meino) Kramerveld 5 B2122
    20-04 08:45LSC 1890 JO13-1CVVO JO13-1JMregulier08:45Veld 1
    20-04 08:45SC Emmeloord JO8-3CVVO JO8-4JMregulier08:45veld 3-SC Emmeloord B256
    20-04 09:00CVVO JO15-1JMBalk JO15-1regulier09:00veld 2 - B - veld
    20-04 09:00CVVO MO17-1Heerenveense Boys MO17-1regulier09:00veld 1 - A - veld
    20-04 09:00CVVO JO17-2Espel JO17-1JMregulier09:00veld 3 - C - veld
    20-04 09:00CVVO JO8-1SC Joure JO8-1regulier09:00veld 4 A1 - D - veld
    20-04 09:00CVVO JO9-2Workum JO9-2JMregulier09:00veld 4 A2 - D - veld
    20-04 09:00CVVO JO11-1Emmeloord SC JO11-1JMregulier09:00veld 4 B - D - veld
    20-04 09:00Creil-Bant JO11-2CVVO JO11-2regulier09:00veld 1 B
    20-04 09:00SJO RVLC JO10-1CVVO JO10-1regulier09:00veld 2 A1
    20-04 09:30Urk JO17-2CVVO JO17-1regulier09:30A. (Andre) de Vriesveld 21718
    20-04 10:00Olympia'28 JO13-3CVVO JO13-4JMregulier10:00veld 473
    20-04 10:00Flevo Boys JO8-3CVVO JO8-3regulier10:00veld 6 B11920
    20-04 10:00CVVO JO7-2WORKUM JO7-2ZWH10:006 - E - veld
    20-04 10:00CVVO JO7-1WORKUM JO7-1ZWH10:00veld 5 - F - veld
    20-04 10:30Lycurgus JO14-1JMCVVO JO14-1regulier10:30Veld 6 GB
    20-04 10:30Oudehaske JO11-1CVVO JO11-3regulier10:30M. (Mats) Bauerveld 1 B
    20-04 11:00CVVO MO13-1SJO VIDOSA JO13-2JMregulier11:00veld 1 - A - veld
    20-04 11:00CVVO JO19-2SC Emmeloord JO19-2regulier11:00veld 3 - C - veld
    20-04 11:00CVVO JO13-2Oeverzwaluwen JO13-2JMregulier11:00veld 2 - B - veld
    20-04 11:00CVVO MO8-1SJO RVLC JO8-3regulier11:00veld 4 B1 - D - veld
    20-04 11:00CVVO JO10-2VV Sneek Wit Zwart JO10-2regulier11:00veld 4 A1 - D - veld
    20-04 11:00CVVO JO9-3JMVWC JO9-1regulier11:00veld 4 A2 - D - veld
    20-04 11:00V.V. Heerenveen MO20-2 (9-tal)CVVO MO20-1 (9-tal)regulier11:00veld 2 - A-cat.veld/Geen trainingen
    20-04 11:00EBC JO10-1CVVO JO10-3regulier11:00veld 1 A1
    20-04 11:00Nieuweschoot JO11-1CVVO MO11-1regulier11:00veld 1 A
    20-04 11:30Heerenveense Boys JO15-3CVVO JO15-2regulier11:30veld 4 - VELD C
    20-04 14:00CVVO 4SVN'69 3regulier14:00veld 1 - A - veld
    20-04 14:30CVVO 3Heerenveense Boys 7regulier14:30veld 2 - B - veld
    20-04 14:30EBC 1CVVO 5regulier14:30Afgeschermdveld 1
    20-04 15:00DWP 1CVVO 1regulier15:00T. (Tonnie) Westerlooveld 1
    20-04 16:30V.V. Heerenveen 2CVVO 2regulier16:30S. (Siemen) van der Bijveld 4 - Kunstgras
    24-04 19:30CVVO MO20-1 (9-tal)LAC Frisia 1883 MO20-1regulier19:30veld 4 - D - veld
    25-04 19:00Flevo Boys JO11-2CVVO JO11-1regulier19:00veld 6 A2122
    27-04 10:30SJO RVLC JO15-1CVVO JO15-1JMregulier10:30veld 1
    01-05 19:00CVVO JO17-1Lemmer vv JO17-1regulier19:00veld 1 - A - veld